Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan idősebb (50...

Van itt olyan idősebb (50 feletti) férfi, aki szívesen lenne "apapótló"?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, korán meghalt apukám, és néha jó lenne, ha lenne valaki, akihez fordulhatnék.
2010. dec. 7. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:

ezzel én vigyáznék ..mert a legtöbb nem apapotló akar lenni

kell ez neked?

2010. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt nem gondoltad komolyan ugye????Aki ilyen felkeresre mond igent azzal vigyazni kellene.Inkabb talaj egy olyan ferfit aki a tarsad lehet es hagyd ezt!!!
2010. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez nem így működik sztem ,és tényleg vigyázz az ilyenekkel .
2010. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te fiú, vagy lány vagy? Mindegy végülis... Szerintem itt csak kanos férfiak írnának. :S


Életben próbálj egy ilyen fickót keresni. Munkahelyen, szomszédságban, valamilyen egyéb közösségben, ahol megfordulsz, vagy sörözőben.

Sok normális faszi van, akinek valamiért nem jött össze gyerek, biztos lenne a "spanod"...

2010. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

11:29-es vagyok.


Különben hasonló cipőben jártam, mint Te! 8 évesen vesztettem el a faterom, necces volt egynek, kialakult 13-14 éves koromban az apakomplexus. Anya ugyan újra férjhez ment, de egy tufához, akit nem csippantottam. Aztán egyik nyáriszünetben elszegődtem kőműves segédnek egy faszihoz, akivel jobban lettünk. Együtt jártunk sörözni, sok mindenre megtanított, kedveltem. Így végül sikerült apafigurát találnom, persze ez kimondatlan maradt.

Sajnos azóta Ő is elhunyt, de én is felnőttem. :)


Remélem sikerül valamit összehoznod! Üdv!

2010. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem tudom mit takar?Elmúltam 50-de nem tudom mernék-e a bizalmamba fogadni egy 30ésest?Nagyon jól kijövök a fiatalokkal(a fiam 29)a lányaim több!Időm is lenne-az sem lenne gond!De igy sztanda pityere az utcárol valakit ez embernek bizalmába fogadni---hát nem tudom!!Ha gondolod irj egy néhánysoros bemutatkozó levelet priviben,azonban ne szivd föl magad ha azt a választ kapod hogy kösz -inkább ne!
2010. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, látom, nemzetünk nem változik...

11:29-el egyetértek, jó fej!

2010. dec. 7. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha gondolod irj egy néhánysoros bemutatkozó levelet priviben"


Nincs is engedélyezve a privid :D:D:D

2010. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma 12:07--bocsi-figyelmetlen voltam -mostmár van !
2010. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!