Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a jelszó? (lent van,...

Mi lehet a jelszó? (lent van, amire kiáncsi vagyok)

Figyelt kérdés
Samsung mobilom van és belehet állítani,hogy jelszóval legyen védve a saját mappa,meg az üzenetek stb. Csak kér valamilyen jelszót,de nem tudom mi lehet az! Beírtam a PIN-kódot,de nem fogadta el :S Ha valaki tud segíteni,írjon! :) Köszi..
2010. dec. 8. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy ki akartam törölni minden számot és nevet egyszerre a telefonról, ekkor kért egy biztonsági kódot, amit nem tudtam mi ... de ez ilyen gyári beállítás volt. vagy sok nulla, vagy sok egyes lett a megoldás (amennyi befér a mezőbe, annyit írtam be). :)))

De ha Te már az üzeneteket is levédetted, azt Neked, (vagy akié előtt volt a telefon) kellett beállítanod, így valószínűleg nem fog bejönni a 11111111 vagy a 0000000 kód. :(

2010. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most olvasom jobban a kérdésed. Arra gondolsz, hogy ahhoz, hogy levédd, ahhoz kéri azt a kódot? Mert akkor mégiscsak az lesz, amit írtam. A sok nulla vagy sok egyes. :))
2010. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írd meg kérlek, hogy sikerült-e, ha igen, akkor mivel?

Kíváncsi vagyok. :)

(az vagyok, aki eddig is írtam Neked.)

2010. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!