Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Megfog veretni?

Miért van ez? Megfog veretni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel régen nagyon jóba voltunk. Sokat hülyéskedtünk meg minden. Körülbelül október óta nem beszélünk sokat. 2-3 héttel később meg jó kis csúnya szavakat mondott rám. Nos én egy ideig hallgattam, de ma már betelt a pohár. Beszéltem vele ötödik óra után, hogy mi baja velem. Azt mondja, hogy alapból nem bír(Bár azé voltunk fél évig tök jóba). És mondtam, hogy jól van. Hazafele összetalálkoztunk vele és elkezdett baszogatni. És már idegességemben azt mondtam neki, hogy állj le te r*banc. És azt mondta, hogy anyád.

A baj az, hogy k*rva sok nagy állat ismerőse van. És nem tudom, hogy engem meg-e akar veretni. Én tudom, hogy részben nekem van igazam, de akkor is:S


Szerintetek megakar verni? 14/F A válaszokat előre is köszönöm:-)


2010. dec. 9. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
mer le k.rváztad? jaaaj hagyjad már..xD
2010. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk? Majd kiderül.
2010. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát alapból azt mondanám h nem, de elég parának tűnik a csaj, legrosszabb esetben seggbe szexualizál pár kigyúrt sittes haverja
2010. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Más helyzet, de ott is nekem volt igazam és szintén r*bancoztam.

Nekem is megfordult a fejemben, hogy megpróbál megveretni, de meg tudom magam védeni szívesen szétkentem volna a csicskák száját, akik a csicska r*bancnak akartak volna imponálni, de semmi nem volt.

Te esetedben a csaj nagyszáju r*bancnak tűnik nem tudhatod, hogy meg akar veretni. Valószínüleg nem lesz semmi. Ha viszont igen és túlerőben vannak, akkor a dumádban és futóképességeidben bízhatsz. Ha ki akarod dumálni magad, akkor úgy tedd, hogy nehogy körülzárjanak. Tartsd a távolságot és ha nem tudsz hatni rájuk, akkor szaladsz. 3-4 nagyobb darab emberrel szemben nem szégyen a futás, de hasznos.

2010. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!