Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rakjak még az oldalra?

Nevaeh kérdése:

Mit rakjak még az oldalra?

Figyelt kérdés

www.tapszli.sokoldal.hu

Nézzétek meg,és légyszíves válaszoljatok.Mert már nem tudom mit rakjak rá.

Válaszaitokat előre is köszönöm!!!


2010. dec. 10. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Már megbocsáss, de ez az oldal nagyon gagyi. Főleg azért, mert mindent más oldalakról másoltál át...

Talán azt, hogy mi a "tapszli", na azt az egyet, te írtad..

2010. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a váaszod!Sokat segítettél.
2010. dec. 10. 16:07
 3/14 anonim válasza:
54%
Nem véleményt kért a kérdező te bunkó!!!!Ha valami nem tetszik akkor ne nézd!!!!Fel tudsz te mutatni egy weboldalt is???Ha igen küld már el a címét!Ha meg nem akkor maradj csöndben mert senkit nem érdekel mit gondolsz és csak mondom minden weboldal először így néz ki.
2010. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez nagyon jól esett.Esetleg ötlet?
2010. dec. 12. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:
XD és most elgondolkodhat mindenki ki is az igazi bunkó..amúgy ha egy bizonyos weboldalról átmásolnak mindent nincs sok értelme az egésznek.Nem tudom, hogy másoltál e, de az avatarok nagyon jók : )
2010. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem a kevesebb néha több, nem kell feltenni egy csomó mindent, hanem a fontos dolgokat harmóniába kell hozni, mert ez így eléggé összevissza van...


(ha ez fikázásnak számít, akkor bocsi és igen, fel tudok mutatni komolyabb referenciákat is ha kell)

2010. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
eseleg en hianyolom azezoteria temat itt:)annyi mindenkit erdekel...
2010. dec. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem a sokoldaltól még az mlap is jobb..
2010. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

De kiválaszthatnál egy témakört és arról írni sok mindent.

Nem így össze-vissza.

2010. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolnám, hogy minden egyes képet mentsd el magadnak... mert a tulajdonságokban meglehet találni a kép eredeti helyét.. és ha onnan leveszik akkor csúnya kis piros x-ecske lesz a képeiden:).

Még talán kis képszerkesztő programot ajánlanék.. pl a photosoppot és az animation programokat. Utóbbival csinálhatsz mozgó képeket, és nem kell a Blingee oldalon csinálni ilyeneket.. Legalább egyedi lennél.:)

Ne egyszerre rakd fel a tartalmakat! Mindig bővüljön újdonságokkal, akár te is kitalálhatsz/készíthetsz dolgokat, hogy aki nézi az oldalad visszanézzen többször is.

2010. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!