Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Svájcba vagy Ausztriába éri...

Svájcba vagy Ausztriába éri meg kimenni? Mennyire lehet munkát kapni ott bevándorlóként?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudok németül,románul és angolul az olaszt most fejlesztem, és szeretnék két múlva kimenni Svájcba vagy Ausztriába. (Addigra remélhetőleg a francia nyelvet is fogom majd tudni valamennyire) Melyik országba érdemes inkább kimenni? Hol kapnék könnyebben munkát? És az állampolgárságot melyik országba hogyan lehet szerezni?
2010. dec. 10. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

svájc közelebb van :-)

munkát kapni a nyelvtudástól függ(ezzel látom nem lesz gondod)és szerintem még max. attól mekkora az iskolai végzettséged.

2010. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja bocs,ausztráliának olvastam.nem keverem a kettőt,de most félreolvastam!
2010. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sándor József Péter válasza:
Szerintem neked mindegy, a pénz az Isten, mert primitív proletár családból származol.
2015. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!