Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem az alkoholt tiltják...

Miért nem az alkoholt tiltják be az egyes partidrogok helyett?

Figyelt kérdés

Ott van például az új partidrog a KATI, vagy a speed. Az alkohol sokkal több embert ölt meg mint a speed vagy a kati, és az alkoholfogyasztók is sokkal több problémát/kárt okoznak mind a környezetükben élőknek, mind saját magukban! A katisok (nefedronfogyasztók) csak pörögnek magukban, jól érzik magukat, kit zavar? míg egy ittas beleköt az élő fába is!

Az alkohol a fogyasztó szervezetére is rosszabb hatással van.

Orvostan-, és joghalgatóként, és természetesen diákként is küzdeni fogok azért, hogy a nefedront (katit)továbbra is legalisan be lehessen szerezni!

(nem beszélve arról, hogy számomra az egyetemet is megkönnyíti)


2010. dec. 12. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Most azt írtam volna, hogy a drogokba belehaltak már páran, mind katiba, mind speedbe....

De a alkoholmérgezésbe is haltak már meg páran...

Én az álláspontom belövöm a 2 közé:

LEGALIZÁLJÁK A FÜVET! :D

2010. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a pont:DVeled vagyok vazze:D

Kati,spuri nem elitélem,de az életbe nem próbálnám ki,a fű meg kis szolid jó cucc:D

2010. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az alkohol azért öl meg több embert mert legális és sokkal többen fogyasztják.

Ha egyéb ilyen drogok lennének legálisak, akkor meg attól pusztulnának meg sokan, és okoznának ugyan olyan kárt a környezetükben és saját magukban is.


Amúgy csak nagyon sajnálni tudlak, hogyha neked ilyesmi szerekre van szükséged az egyetem megkönnyítése érdekében.


Nemhogy eljárnál rendszeresen sportolni, az éppen elég kielégítő tevékenység a stressz levezetésére. De ha neked a bogyók jelentik a megváltást, akkor senki nem fog visszatartani téged. A te életed.

2010. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azok az ismerőseim akik speedeznek elhagyták a fogaikat,az orrnyálkahártyájuk teljesen tönkrement,a gyepes spanjaim meg az elmúlt 10év során úgy elbutultak tőle,hogy egy értelmes mondatot alig tudnak összerakni.nesze nektek alufóliába zárt eufória.azért nem próbálom ki a drogokat mert tudom hogy g*ci jók és ami jó,azt nem tagadom meg magamtól.
2010. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hehe :P a fűben viszont az a jó, hogy nem szintetikus :).Én elég sokmindent kipróbáltam, de inkább pörögni szerek. A fűtöl csak kiütöm magam XD (:

Visszatérve a témához, az alkoholnál nem csak a ~mérgezés okos halált, hanem sokminden már pl ittas vezetés, közöszködnek és jól megverik őket meg ilyenek milió halál-ok van. A drogoknál pedig csak a túladagolás.

2010. dec. 12. 23:01
 6/14 anonim ***** válasza:
ugyanis ha mindenki drogozik akkor k*rva jónak kell lennie.
2010. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem a stressz levezetése a lényeg, hanem az, hogy fent tugjak maradni tanulni! (ami szintén nem egészséges, de muszály tanulni)

Valószinű hogy a drogos ismerőseid nem csak speedeznek, tudomásom szerint az eki teszi tönkre legjobban a fogakat/csontokat. De nézz meg egy embert aki legalább 4-5 éve alkoholusta. Sokkal rosszabbul néz ki mint egy drogos. Undorító.

Aki meg nem tudja korrigálni szükségleteit, forduljon orvoshoz! Azért vagyunk hogy segítsünk.

De ha már szóba hoztátok a stresszt, rendkívül sükséges annak levezetése is, különben az is elég komoly testi és szellemi problémákat tud okozni. És a drogosok közt is van különbség! Aki magátol szokott rá, azt könnyebb leszoktatni, mint azt aki a stressz miatt szokott rá.

2010. dec. 12. 23:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Majd mikor véletlenül lesz egy lányod, s netán elmegy szórakozni egy diszkóba, csak lazán semmi pia, csak egy üdítő, de belecsempészik az italába a te általad annyira kedvelt drogot, a Katit és megerőszakolják, na majd akkor harcoljál azért, h legálisan be lehessen szerezni.

Egyetemistaként hogy lehetsz ennyire lúzer és szánalmasan h.lye???!! Már én szégyellem magam helyetted.

2010. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szégyelheted is! Ha valamiről vitázol legalább legyél tályékozott! A Katinak köze nincs a szexualitáshoz!
2010. dec. 12. 23:28
 10/14 anonim ***** válasza:

mondjuk ez tényleg g*cis dolog a piábabelecsempészős folyamat....

Én ezzekkel azt csinálnám, hogy dutyiba velük, és ott belekeverni a kajájukba, és rájukuszítani a frisshúsra kiéhezett elitélteket...xd még ellenkezni se tudnának...XD

2010. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!