Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottam arról, hogy ha nem...

Hallottam arról, hogy ha nem alszunk,3-4 napig, az hallucinációt okoz. Ezt hogy képzeljem el?

Figyelt kérdés

Tehát mien nagyságú ez a hallucináció?

16/L


2010. dec. 13. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan buli,mintha beszednél valamit,arról biztosíthatlak. Egyszerűen olyan hullafáradt leszel,hogy gyakorlatilag működésképtelen lesz az agyad,nem fogsz tudni épelméjű módjára gondolkodni, hülye leszel na :) Nagyon nem ajánlom a kipróbálását,mert nem kellemes élmény egyáltalán és sok káros hatása is van.
2010. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nem olyan mintha beszedtél volna valamit..annál sokkal rosszabb :S zombivá válsz,nem tudod hol vagy mit csinálsz,nem tudsz gondolkozni és még értelmes dolgokat se tudsz kiejteni a szádon...brutális én mondom...velem megtörtént ez,egy házibulinál...egy egész hétvégés dolog volt,szülők leléptek..adott volt a lehetőség...nem aludtunk szinte egy percet sem,és harmadik este olyan dolgokat láttam oda amit ép ésszel elképzelni se tudnék.:D

beszélgettünk a többiekkel amennyire tudtunk,és egyszer csak azon kaptam magam hogy basszus engem valaki néz..és komolyan odanéztem a sarokba és bizisten Nyuszit láttam a Micimackóból...de ez most halál komolyan..mostmár röhögök rajta,de akkor a sikítófrász kerülgetett :DDDD

2010. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újfajta olcsó "drogfüggőség" van kialakulóban? Jaj a dílereknek, ezekután éhenhalnak :)))
2010. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!