Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az aki a semmiből kezdte,...

Ki az aki a semmiből kezdte, minden segítség NÉLKÜL és most elégedett az életével?

Figyelt kérdés
Tehát nem arra gondolok aki "csak" hetente és nem naponta kapott egy új játékot gyerekkorában, hanem akik tényleg nélkülöztek, de próbáltak sokat tanulni, dolgozni, családot alapítani, stb. És SE nagymama, se nagypapa, se ismerős, se semmiféle rokon nem támogatott sem anyagilag sem másképp.
2010. dec. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Léteznek városi legendák ilyen karriert befutó emberkékről, de még senki sem találkozott ilyen személlyel élőben. Olyanok, mint a jeti.
2010. dec. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kb. ez vagyok csak kezdeti stádiumban. abszulút 0ról indultam.
2010. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült? Én (nem vagyok épp 10 éves) is sajna még szinte sehol sem vagyok. Velem egykorúaknak már van gyerekük meg minden, én még csak most kezdem el élni az életem.
2010. dec. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!