Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért nyomtatnak ki kb....

Mennyiért nyomtatnak ki kb. egy A5-ös méretű lapot amin egy 10*13-as fénykép van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem így külön a/5-ös méretben nem nyomtatnak...csak a/4-re, és utána neked kell kivágnod, vagy a papírboltban kivágják ha megkéred őket.

Gondolom színesben szeretnéd a nyomtatást, én mostanában sok naptárat terveztem és nyomtattam, úgyhogy nagyjából tudom az árakat, amik vannak egy helyi papírboltban. Átlagosan egy a/4-es oldalt színesben 100-150Ft-ért nyomtatnak. Vékonyabb papírra (80g/m2) kb 100-120 körül, és a vastagabb, minőségibb, és "fényképnek való" lapra csinálják kb 130-150Ft-ig.

Remélem tudtam segíteni! :)

2010. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Én is pont naptárt szeretnék készíteni.Akkor ha A5-ösbe nem nyomtatnak,teszek két hónapot egy lapra. Remélem egy ezresből kijön egy naptár,mert sok példányt tervezünk.

2010. dec. 16. 21:33
 3/4 A kérdező kommentje:

Ami nekem van naptárkészítő az A4-es formátumba készül,de én nem szeretnék olyan nagyot. Átszerkeszteni meg nem tudom.

Ha megcsinálom így akkor olyat lehet kérni,hogy egy A4-es lapra két oldalt nyomtassanak?

Le tudják ott kicsinyíteni? Hú,de bonyolult vagyok.....

2010. dec. 16. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy csak most válaszolok! Persze, hogy kérhetsz olyat! Ha mondod, hogy 1 lapra két hónapot tegyenek, akkor tuti meg fogják úgy csinálni.

Ha esetleg még nem intézted el a dolgot, akkor ha írsz privát üzenetet, akkor szívesen segítek, hogy 2 lapot 1 lapra szerkesszek, úgy, hogy a papírboltban csak nyomtatnod kelljen. :)

Amúgy a naptárszerkesztőket nem nagyon ajánlom, sokkal szebb és egyedi dolgokat lehet szerkeszteni Photoshop-ban. Minden jót!

2010. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!