Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülye kérdés de....

SándorCynthia kérdése:

Lehet hogy hülye kérdés de. Eddigi életetekben volt olyan film vagy ilyesmi esetleg egy mese amit még régen néztetek és nagyon tetszett vagy olyan jó hogy soha nem felejtitek el? (11év)

Figyelt kérdés
Nekem film:Apád anyád idejöjjön mese:hüvelyk panna(1994) mozis izé:Aranyhaj barbie mese:barbie és a diótörő kölyökklub:garfield disney chanel:varázslók a weverli helyről és még sorolhatnám először is el szeretném mondani hogy filmeket nézek mesét egy évben max 2X
2010. dec. 17. 19:27
 1/5 szamóca. ***** válasza:

pici koromban nagyon szerettem az úton hazafelé c. filmet, mert aranyos állatok voltak benne:D

kicsit későbbről tudok neked sorolni ...pl anémó nyomában, anno nagy sláger volt, és szerintem tündér aranyos...

filmek közül ami nagy hatással volt rám...talán a Korcs szerelmek, azt kb 6 éve láttam először... akkor még nem igazán értettem (főleg spanyolul angol felirattal:D ) de háromszor megnéztem és hatalmas film. ugyanettől a rendezőtől szeretem még a 21 grammot, de az már kicsit újabb szerintem úgy négy éve néztem meg.

Amit még soha nem fogok elfelejteni gyermekkoromból az a micimackó és az elveszett játékok mesesorozat:D

2010. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
...köszi a választ :)
2010. dec. 17. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem 6 éves koromban nagyon megfogott az análvadász, és a Vagina színe cimű film!
2010. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reszkessetek betörők. Komolyan mondom, az első két részét (mivel már akkor is ügyesgyerek voltam; és tudtam hogy a többi része már csak erőltetettfos) rongyosra néztem anno még KAZETTÁN. Egyszerűen imádtam, mindennap megnéztem legalább 2x. :DDDD Nosztalgiázásból olykor még mindig előveszem, és már 15 éves fejjel még jobban szórakozok rajta, mint 6 évesen.
2010. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is tetszik a reszkessetek betörők :)
2010. dec. 28. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!