Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ne higgyétek azt hogy nem...

SándorCynthia kérdése:

Ne higgyétek azt hogy nem tudom ma milyen tánc a jó mert először is nagyon jól táncolok modern náncokat de szeretnék megtanulni. Balettozni. Nem tudtok egy helyet ahol olcsón árulnak balettcipőt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 21:43
 1/5 A kérdező kommentje:
elírtam valamit: n-t írtam a t helyett :(
2010. dec. 17. 21:47
 2/5 A kérdező kommentje:
ír végre valaki valamit?
2010. dec. 17. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne hidd, hogy nem tudom, milyen a jó táncoscipő, de azt is tudom, hogy milyen a balettcipő. :D

Igazi balettcipőt tuti drága, meg elit helyen kell beszerezni, de ,,hétköznapit" kapni egyes kínai boltokban, meg Deichmann-ban.

Az első mondatod elég furcsára sikeeredett. :)

2010. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy mást is elírtam.....am.köszi a választ:)majd megnézem...a közelben úgyis van deichmann
2010. dec. 18. 12:09
 5/5 anonim válasza:
Budapesten az Ó utcában lehet kapni balett spic cipőt de ezek 4-5 ezee környékeén kezdeődnek de ha még. most kezded tanulni biztos nem fogjátok használni csa a pacsnit ami ugyan abban a boltba 2-3 ezer forint de kínaikban is lehet kapni még olcsóbban
2012. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!