Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » álmodtatok már olyat, hogy...

álmodtatok már olyat, hogy tudtok repülni? és lehet szabályozni, hogy mit álmodj, vagy mégegyszer hasonlót álmodj?

Figyelt kérdés
szal azt álmodtam,hogy tudok repülni.Szeretném mégegyszer ezt álmodni,lehet szabályozni ezt?(olyasmire gondolok,hogy akkor nézzek tévét vagy egyek ezt,egyek azt,vagy hogy mitől lehetne megint azt álmodni.)
2010. dec. 18. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Irigyellek, én nem emlékszem(!), hogy valaha is repültem álmomban.


Tudatos álmom sokszor volt/van, de mindahányszor repülni akarok, mindig csak odáig jutok, hogy ilyen 1/10 gravitáció jelleggel 10-20 métereket ugrok, de soha nem sikerül levegőben maradnom :( ...


Hogy hogyan befolyásolhatod miről álmodj? Szugerálnod kell magad. Mondogatni nap közben, elképzelni napközben, meg főleg elalvás előtt töltse ki a gondolatod az, amiről álmodni akarsz. Persze ez nem egy tuti módszer. Nincs tuti módszer. De ezzel hatékonyan tudod növeli a valószínűségét, hoyg arról álmodj. Talán veled is volt olyan, hogy napok tököltél valamivel, már az agyadra ment, annyira hogy éjjel is azzal foglalkoztál álmodban.. Na ezt kell kicsikarni. Kérdés hogy a sok gondolati energiát, befektetést megéri-e.

2010. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha megint azt álmodhatom megéri! :-) jó volt,ugrottam egyet és kb.mint superman(nemjutott eszembe más példa)tudtam repülni.Sajnos azóta nem volt ilyen álmom,de kösz a tippet!
2010. dec. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!