Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy lenyúlták a postán?

Lehet, hogy lenyúlták a postán?

Figyelt kérdés
Küldtem egyszer egy csomagot Dél-Koreába az egyik barátomnak. Két hét alatt megkapta. Ő is küldött nekem valamit egy hónapja, de még nem érkezett meg. Valószínűleg nem volt sem elsőbbségi, sem ajánlott. Szerintetek mi történhetett? Már kezdünk szomorúak lenni.
2010. dec. 18. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehet hoyg lenyúlták. Ha nem regisztrált a küldemény, akkor SEHOL nem jegyzik hogy ott járt vagy nem, csak pakolják és akinek megtetszik, az félreteheti. Nem lehet visszakeresni... Sajnos ilyen a posta, de ezt mindenki elfogadja amikor nem ajánlottan/nyomkövetéssel adja fel a cuccot. Ezutóbbiak nélkül csak egy "reméljük odaér" típusú szolgáltatást vásárol a vevő.
2010. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ. Hát igen ez szomorú. :( ha nem érkezik meg egy hét múlva sem monom meki, hogy érdeklődjön a koreai postán, mert gondolom én nem sokmindent tudok tenni, nemde?

mindegy. legalább az enyém kiért és ő megkapta :)

2010. dec. 18. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kapott a csomag feladásakor egy azonosító karaktersorozatot (ragszám), akkor esélytelen érdeklődni utána. Ha van azonosítója a csomagnak, akkor az alapján megmondják a postán (neked vagy az ismerősödnek is) hogy lehet-e tudni valamit a csomagról vagy sem.
2010. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerdán megérkezett a csomag. Majdnem két hónapot vártam. Mégegyszer köszönök minden kedves választ. :)
2011. jan. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!