Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éjszakai fogszabályzót szeretn...

Éjszakai fogszabályzót szeretnék. Akinek van volt azoknak mik a tapasztalatai? Valóban hat?

Figyelt kérdés
Nekem főleg fölső kéne mert középen van egy kis rés és kicsit befelé is áll. azon kívűl oldalt is vannak 1mm-es szünetek.. de csak éjszakait szeretnék.. szerintetek?
2010. dec. 20. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a fogorvosoddal beszéld meg! Hatásosnak hatásos, nekem egy évig volt nappali fogszabályzóm, és utána fél évig kellett használnom az éjszakait, de nem passióból csináltattam, hanem mert sajnos kellett. De meg vagyok elégedve az eredménnyel! :)
2010. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvos fogja megmondani, hogy milyen fogszabályzóra van szükséged. Gondolom, van olyan eset, amikor választási lehetőséged van, de mégiscsak ő a szakember.

Nekem csak állandós volt, de néhány ismerősömnek volt éjszakai is. Tőlük sokszor hallottam, hogy nem hordják rendszeresen, mert nem bírják megszokni, kényelmetlen. Nem is nagyon lehetett látni változást. :(

De neked több sikert kívánok.

2010. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem hordtam, nagyon kényelmetlen és állandó jelleggel kiesett a számból. :D

Nekem a felragasztott, állandó fogszabi jött be. :D

2010. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) hát remélem elég lesz az éjszakai maximum nyári szünetbe többet tudom használni ..:) tényleg még egyszer köszönöm =)
2010. dec. 21. 18:31
 5/5 anonim válasza:
szerintem se te döntsd el :) ha a dokid szerint jobb lenne az állandó,akkor szerintem ne éjszakait kérj...az éjszakai sokkal kényelmetlenebb,beszélni is alig tudsz benne...az állandót pedig feldobhatod színes kis gumikkal,amik napjainkban nem cikik,hanem menőnek számítanak :) sok sikert!
2012. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!