Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hizzak meg? Létezik...

Hogyan hizzak meg? Létezik valami bevált hizókúra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Na. nekem is pontosan ugyanez volt a problémám, a büdös életbe sehogy sem tudtam hízni. létezik megoldás:

járjál konditerembe, egyél tömegnövelőt étkezések után. Az étkezések számát növeld meg. Egyél sok szénhidrátot, attól tuti felhízol. Az elején nehéz, aztán kitágul egy kicsit a gyomrod / hozzászoksz, menni fog az! Én kb. 58-60kg-ról híztam fel 80-ra, főleg izom + kis háj is.

2010. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom hogy fiú vagy e vagy lány.Én lány vagyok és nekem nem is ez volt a bajom, nem volt időm kondiba se járni. És ezért kitaláltam azt,hogy eszek mindennap egy zacskó csipszet.Azért mert aki hízni akar,annak a napi kalóriabevitelhez plusz 500körüli kalóriát kell bevinnie még,ha hízni akar. Valahogy így van,ez a lényege. Na és nekem sikerült igy havi 1 kilót híznom és igy kb 10 kilót felszednem majdnem egy év alatt.Én 6szor eszek naponta: reggeli,tízórai(néha kimarad nekem) ebéd,uzsi 3 körül, vacsi 5-6körül, és estefele 7-8körül még egy vacsi,és általában 5-6körül eszem a csipszet is.Lehet hülyeség,de nekem bevált,amúgy meg szénhidrát ez is.Próbáltam máshogyan mert nem volt pénzem minden nap csipszre, de máshogy sajnos nem ment fel még 1 kiló sem.Úgyhogy ha van kedved próbáld meg, legalább 1 hónapot tesztelhetsz:)
2010. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csipszes:lol
2010. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!