Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted mi lesz a büntetése...

Szerinted mi lesz a büntetése VV Zsuzsinak, amiért ki kellett rakni a villából?

Figyelt kérdés
Ugye ez az RTL-nek komoly financiális kiesést jelent, mivel egy kiszavazó show-val kevesebb lesz. Vagy így próbálják meg tartani a forgatókönyv szerinti időt, amibe már az elején belerondított az, h a Gombi mellett az a másik hímringyó is bekerült? Mert abban biztos, hogy sumákság volt...
2010. dec. 20. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért kellett kirakni?
2010. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert fizikailag bántalmazta az Olivért:D
2010. dec. 20. 23:02
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az egész balhét az RTL rendezte meg..
2010. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is erre gondolok, mert ugye most akkor ezzel a kizárással elérték megint azt, hogy annyian legyenek bent, amennyien kellett volna eredetileg is.
2010. dec. 20. 23:12
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is az RTL rendezi az ilyen balhékat, mert ha nem történik semmi érdekes ami a népet lázba hozza, akkor unalmassá válik az egész. Unalmas műsornak meg nincs nézettsége. Még felvehetnek egy embert helyette, és akkor nem kell számolni a kiszavazó show miatti veszteséggel sem, sőt egy újabb beszavazó show-al még inkább nyernek is.
2010. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megrendezett volt. Lehetett látni a csaj fején, hogy teljesen bekattant és ki volt bukva. Az ilyet nem lehet így megjátszani. Szerintem ezért is zárták ki és nem kifejezetten a dobálás miatt.
2010. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Megszállta a Mónika show szelleme :D:D
2010. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Narancsdobálásért ma még ennek is örülhetnek! :S ORTT:D
2010. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lehet, hogy volt valami politikai vonatkozása is a dolognak? merül fel bennem a kérdés:D
2010. dec. 21. 15:33
 10/10 anonim ***** válasza:
másik hímringyó... (Y) x'D
2010. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!