Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen időnk lesz karácsonykor...

Milyen időnk lesz karácsonykor? Ahogy nézegetem az elkövetkezendő napokban nagy melegek jönnek. A fehér karácsonyról ismét lemondhatunk? :S

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Fehér karácsony nem valószínű.
2010. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz hogy ilyent kérdezel,Afrikába?
2010. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyeNt, hanem ilyet, és amúgy Komáromban :D Hol laknék mégis? :D
2010. dec. 21. 18:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Komáromba?Jaj de jó akkor keresd fel egy régi ismerősöm,a cimét is megirom,ha megteszed,hiszen egy pár éve megszakadt a kapcsolat ,kösz.
2010. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Különben itt Gyergyóban nagy a hó és -10 fok van éjszaka de volt -24 is.
2010. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

erdélyi vagy?

oké, jöhet a cím, szívesen teszek segítséget :DDD

2010. dec. 23. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy erdélyi,Nem tudom jártál-e erre fele vagy hallottál-e a GYILKOSTÓ-ról,a SZENTANNA tóról,A szovátai MEDVE-tóról stb.na ezek itt mind a közelünkben vannak 25-50 km.körzetben,Csíkszeredátol,Csíksomlyotól is 50 km.Van két bérelhető hétvégi ház is a fiaimnak melyek kiadhatóak,sokan járnak ide ,Magyarból,Ausztriából Németből,egy 12 személyes egy 8 személyes,keresd Erdélyi útazás,Inter BEY-KAY kulcsosház.Ha erre jársz keress fel,a cimet majd megirom.
2010. dec. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyergyoszentmiklos BeyKay kulcsosház,igy hamarabb megtalálod.
2010. dec. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ebbe mondjuk beletrafáltál, 2011-es nyár egyik nagy célpontja Erdély :) Bár mi csak ketten mennénk, nem csoporttal.

A ház tényleg szép (hmm kezdünk offtopic lenni, nem? :D), bár szerintem kis keresgélés után olcsóbbat is találunk - ugyanis az odautazás is nagyon költséges :S

2010. dec. 25. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajna ,de ez igy van mert ez egyben kiadó és nem szobára mert nem szálloda.2-nek is annyi mint 5-nek,legalább 6 személynek kell lenni hogy megérje,és több napra mert elég messze laktok,700 kmtudom mert többször tettem meg ezt az utat,ez csak egy ajánlat volt,még keressetek utitársakat.Szia,Boldog Karácsont.
2010. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!