Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy pólót, hogyan lehetne...

Egy pólót, hogyan lehetne becsomagolni? Ajándék lenne.

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 00:37
 1/4 A kérdező kommentje:
esetleg azt úgy meglehet csinálni, hogy mással egybe csomagolom? ami nem kiálló hanem lapos, mondjuk bon-bon?
2010. dec. 22. 00:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát először is, vagy tedd egy szatyorba, ez a legegyszerűbb, vagy vegyél ilyen fóliás nejlonos csomagolóanyagot. Tudod, ami nem annyira papír. :D Papírba szépen esélytelen kb. :( Vagy csinálj neki dobozt és abba, csak az macerás.

Na de csomagolóba: tekerd vel 2-3felé hajtva, hogy ne legyen túl széles. Tekerd körbe fóliával, oldalt maradjon bőven anyag, majd kösd el mindjét oldalát, így olyan szaloncukor szerű lesz. Lehet spácizni kétféle anyaggal is, de erre találsz sok tippet neten is. :D Bonbonosdobozzal könnyebb, de szerintem úgy se lesz az igazi szép. :S

2010. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én tavaly úgy kaptam pólókat hogy dobozba volt és az volt becsomagolva
2010. dec. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, és dobozt hogyan tudnék neki szerezni? esetleg csinálni kéne?
2010. dec. 22. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!