Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire rúgsz be szilveszterk...

Mennyire rúgsz be szilveszterkor? Hova még szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon szeretnék berúgni, de majd elválik. Martinbit vettem, lehet szerzek hozzá vodkát.


Sajnos még mindig nincs meg, hogy hova menjek.


2010. dec. 25. 10:30
 1/6 szamóca. ***** válasza:

azt nem tudom mennyire lesz csattparti. majd meglátjuk :)

hát a hely... pest:D így egyzserűen. összegyűlünk páran, és ki pest utcáira, majd ahogy alakul.

2010. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak ide megyek a szomszédba, de szerintem már este 6ra okádni fogunk a töménytől.
2010. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én se akarok nagyon... de ez nem akarás kérdése xd

ám én vagy házibuli vagy sehol :O

2010. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semennyire. Egyenlőre úgy néz ki hogy itthon leszek.

Szívesen mennék házibuliba de nem hogy oda de még discoba se hívtak.

2010. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az egyik havernak mondtuk, hogy nézze meg milyen buli lesz az egyetemen. Erre egy 2008-as szilvesztert belinkel!


Én meg bálba nem megyek, tele van öreggel. A környéken semmi jó nincs, Nyíregyházán van a legközelebb valami jó buli, de oda meg nem akarnak jönni, egyedül meg nem megyek!


Nem tudom mi lesz, de itthon nem maradok! Akkor már inkább elmegyek egyedül valamerre és berúgok!

2010. dec. 25. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegedre, és szerintem nem fogok nagyon berúgni.
2010. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!