Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szenteste meghalt a nagyapám....

Szenteste meghalt a nagyapám. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
December 24-én, 54 évesen örökre itt hagyott a nagyapám. Még nem nagyon fogtam föl, csak azt tudom,hogy iszonyatosan fáj, fáj és fáj..Még sohasem veszítettem el hozzám közelálló személyt, pláne olyat nem, akit ennyire szerettünk volna!Hogyan dolgozzam fel az elvesztését?Mire számíthatok a temetésen? (még sosem vettem részt temetésen) nem akarom elhinni,hogy soha-soha-soha többé nem láthatom :'(((
2010. dec. 27. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
15/L
2010. dec. 27. 20:06
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, részvétem!:(

Nekem is meghalt az egyik nagyapám, de őt soha nem láttam, elvileg alkoholista volt. A dédim is meghalt, de vele is kevésszer, talán 3-4 alkalommal találkoztam.

Ha eszedbe jut, gondolj arra, hogy most jobb helyen van, vagy hogy más testben él, vagy valami ilyesmire, de ne szomorkodj (márha ez lehetséges).

2010. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát részvétem!! :(
2010. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Részvétem:/

Hát nem tudom,a temetésen nagyon rossz lesz.Én eddig 3an voltam,egyszer dédapámén,akkor kicsivel fiatalabb voltam mint Te,meg kétszer nevelőapám nagyszüleinek a temetésén.Azon nem is bírtam végig ott lenni,főleg akkor nem,mikor a mamáját temettük és ott volt a papája is és hallottam,hogy ő sem akar már élni tovább:/..egy hétre rá Ő is meghalt:/..szóval ez a temetés nem a legjobb dolog.Egyik barátom nyáron halt meg,de nem bírtam ki menni a temetésére,nem bírtam volna állva maradni:/

2010. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ŁoŁ ***** válasza:
Őszinte részvétem naon sajnálom
2010. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ShamanLunaa válasza:

Részvétem :'(

Én amikor 10 éves voltam akkor a dédim temetésén voltam és egyfojtába sírtam....:/

16/L

2010. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Részvétem. :(

Hát nekem az 1ik papám pár hónapos koromban halt meg, rá már nem is nagyon emlékszek. :( A másik 5 éves koromban...akkor szinte még fel sem tudtam fogni, hogy milyen ha meghal az ember, temetésre nem is vittek el. Aztán a dédipapám 10 éves koromban halt meg, és ő is szenteste. :( hát...az ő temetésére sem vittek el. Szerintem így jobb is volt..

15/L

2010. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol, egy ember halálát nem gyászolják, hanem megünneplik! mulatnak, isznak, táncolnak! És tudod miért? Mert úgy gondolkoznak, hogy a halál egy jó élet vége, de egy jobb élet kezdete!!! Nagyapád meghalt, (lehet kicsit morbid) de örülj neki, h egy jobb életet kezdhet! Nem hagyott el téged! A szívedben él :)
2010. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!