Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valami oknál fogva megszűnn...

Ha valami oknál fogva megszűnne az összes TV csatorna, és nem lenne TV, megváltozna az emberek viselkedése?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy az embereken jelentkeznének "elvonási tünetek"?Feszültebbek lennének?


Mi a véleményetek változva valami az emberek életében,viselkedésében,a közéletben?


2010. dec. 27. 22:46
 1/4 szamóca. ***** válasza:
100%

nanáhogy változna.

sokkal több művelt ,értelmes ember élne a földön. kevesebb lenne az üldözési mániás nagymami, a valóviláon elbutult p*na, a ponron nevelkedett f*sz. az embereknek több pénzük lenne, a társasági élet fellendülne... stb...

2010. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én észre sem venném. Ugyan van tévém, de csak házimozizásra használom. Maximum az lenne gyanús, hogy a munkahelyemen pár embernek nem az előző napi szappanopera megbeszélése lenne a legfontosabb teendője :)
2010. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cory Rose ***** válasza:
Nekem nincs tévém, nálam nem változna semmi.
2010. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Érdekes kérdés! Én már teszteltem! Két évig nem néztem TV-t, így kicsit a politika és az mp4 lejátszó terén lemaradtam, de felvilágosítottak az ismerősök és a munkatársak. Amit észre vettem magamon, az volt, hogy nyugodtabb vagyok, kevesebbet fáj a fejem és a szemem, a hallásomra érzékenyebbé váltam, és ember társaimmal is empatikusabb illetve toleránsabb voltam. Felmentem a nagy fővárosba, és hirtelen azt hittem egy másik bolygón vagyok. Két év után újra elkezdtem TV-t nézni, de feltűnt, hogy több a reklám, olykor egy időben megy két rivális csatornán, és olykor a film végi utolsó perceket is levágják, csakhogy megint reklám jöhessen. Anyukám mindig TV-zik. A Pokol Konyhája sorozat után feltűnően sokat káromkodott és fenyegetőzött, amióta az m1-en megy a Silla királyság éköve sorozat, vagy a Cool TV-n vagy hol a Miami Helyszínelők és a Gyilkos Elmék sorozat, azóta visszavett, és nagyjából ismét a régi.



Nagymamám a múlt héten nézett először komolyabb természetfilmet. Speciel a Globális felmelegedésről, amihez '90-es évekből is már felhasználtak adatokat, minden második szava az volt "Jajistenem!"


Ha nem lenne TV az emberek többet sétálnának, többet olvasnának, többet táncolnának vagy énekelnének, esetleg csapatostól túráznánk. Mivel nem látnának annyi reklámot, maguk kísérleteznék ki, hogy melyik mosópor is jó igazából, hogy valójában "apu sütije mitől is olyan jó", vagy, hogy hogyan kell randizni egy másik emberrel. Többet foglalkoznánk etikával és esztétikával, talán még többet a környezetünkkel.


Van benne valami...

Ismerek nem egy embert, akinek nincs TV-je, viszont egyszerű kertje lassan már olyan lesz, mint egy gyönyörű japán kert. Pedig modern ember, információk terén mindig "helyen van". Ja és csak egy egyszerű notebookja van, és netezni se látom, csak nagyon-nagyon ritkán.

2010. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!