Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetünk így barátnők még?...

Lehetünk így barátnők még? Sikerülhet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

13/L

A helyzet a következő. 4évig jártam táncra, abból 2 évet egy olyan lánnyal, aki később a legjobb barátnőmmé vált.

Néha már elegem van ezekből a legjobb barátnőkből, de mi nagyon jóban voltunk, és azt hittük szupi lesz. Szal kiléptem, találkoztunk, és akkor váltunk úgy igazán LB-ké. Egész jól megvoltunk, néha elmentünk együtt vásárolni, pizzát enni stb. de a szülei elég rövidpórázon fogják. Ahhoz is engedélyt kellett kérnie, hogy a bevásárlóközpont mögötti téren lehessen velem. Nappal. Ebből sajnos sok vitánk lett, és a bnőm egyre féltékenykedőbbé vált. Ha már jóba voltam egy másik csajjal, aki még mindig jár táncra, már le akart beszélni. Egy idő után elegem lett, és simán megírtam a véleményem. Itt 2 hetes szünet következett, majd újra elkezdtünk beszélgetni. Elég nehéz vele, mert gyakran vádaskodóvá válik. Egyik nap kint voltam a MAX-ban(olyan pláza-féle :D) és mikor már kutyagoltam hazafele kaptam egy sms-t tőle, hogy mit csinálok. Azt írtam, unatkozom. Erre hogy hol vagyok...-,-" Kb akkor érhettem haza, úgyhogy meg is írtam neki. És itt kezdődött minden elölről. "Nem véletlenül a MAXban vagy egy másik barátnőddel? Láttalak, ne tagadd!!". Úgy volt a szünetben találkozunk és megbeszéljük. De mit tehetnék? Hogy menthetném meg a barátságunkat? Bízom benne, hogy képeek vagyunk rá. De hogyan???


2010. dec. 29. 10:32
 1/5 szamóca. ***** válasza:

te még akarsz a barátnője lenni?:DD

besz*rás én már elzavargattam volna. na többek között ezért sem barátkozok sűrűn lányokkal. ha tényleg ez kell neked probáld megbeszélni vele.

2010. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az h számon kér?

Nem vagy a tulajdona..

2010. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, szeretnék a barátnője lenni, épp ezért kérdezlek Titeket.

Tudom, ehhez nincs joga, de hogy állíthatnám le anélkül, hogy megsérteném? :(

2010. dec. 29. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért szerintem azt is vedd figyelemben, hogy nem lehet neki könnyű, ha nem engedik sehova. az nagyon rossz lehet. én azért megértem őt is.
2010. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, persze próbálom az ő helyzetét is ésszerűen átgondolni, csak fárasztó :/. Gyakran interneten is kiprovokálája a veszekedést.
2011. jan. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!