Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha telefont vesztek, mik az...

Ha telefont vesztek, mik az elsődleges szempontok? Ha van egy újabb, menőbb (de nem biztos hogy okosabb) telefon piacon, akkor lecserélitek csak úgy a régit?

Figyelt kérdés

például az a legfontosabb hogy mennyibe kerül,

vagy az hogy hogy néz ki,

vagy az hogy mennyit tud,

hogy haveroknak, vagy a legtöbb embernek milyen van mostanában, egyszóval mi most a menő,

vagy csak annyi hogy lehessen vele telefonálni, stb

Mi a legfontosabb nektek?

Ha az ár a legelső amit figyelembe vesztek, akkor utána mi az ami a legfontosabb?


Egyébként nálam úgy van, hogy jó árban legyen, nem kell hogy hiper-szuper legyen, lehessen vele telefonálni, smst írni meg fényképezni és kész, nekem ennyi az igényem.. Szóval engem nem érdekel hogy éppen mi a menő,stb. Meg most vannak ezek az érintőképernyős telók, és az ismerőseim között nagyon sokan lecserélték mert ez húdemenő, de valahogy engem nem izgat.. Ez normális? :D Kb úgy látom én vagyok az egyedüli akit nem izgat ez az érintőképernyős telefon téma..

Vélemények? :D


2010. dec. 30. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Háát... az én telefonom nem túl okos, le is kéne már cserélni, de nem tudom megunni, mert olyan klassz formája van. Annó 2002-ben azért vettem pont ilyet, mert egy többé-kevésbé szögletes telefont szerettem volna, a lekerekített sarkokat nem szeretem. És ha veszek egy újat, megint a külső lesz a legfontosabb szempont... pedig tudom, hogy ez kéne h legyen a legkevésbé fontos.
2010. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 perettyó válasza:
a legfontosabb számomra a tudása és az ár érték aránya az hogy hogy néz ki lényegtelen
2010. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!