Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha szilveszterkor gép...

Gáz ha szilveszterkor gép előtt ülök? Mi mást tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Nem hívtak buliba, ma jutott eszembe hogy holnap szilveszter.

Egyik haverom se ér rá, van aki házibuliba hivatalos, van aki a barátnőjével lesz. Nekem nincs barátnőm akivel szilveszterezhetnék.

Semmi nem lesz nyitva holnap csak a szórakozóhelyek, pedig holnap mentem volna kondiba mert ma nem voltam, de a konditerem a héten már zárva lesz.

Nem maradt más minthogy gépezek, vagy átalszom a szilvesztert.

Amúgy tegnap kérdezték hogy mit csinálok szilveszterkor, mondtam hogy alszok vagy netezek, erre ők kinevettek.


2010. dec. 30. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a kérdés szerintem hogy akarsz-e mást csinálni. Egyébként hol laksz?
2010. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele. nem nagyon tudok jobbat kitalálni, én is valszeg itthon fogok ülni és vagy gépezek vagy megnézek egy filmet...

hát elvileg gáz, de attól is függ, hogy te hogy fogod fel. valójában annyira mindegy ez az egy nap csak nagyon fel van fújva :)

2010. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!