Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tölti valaki otthon a szilvesz...

Tölti valaki otthon a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Lassan már megszokottá válik hogy itthon töltöm a szilvesztert, annyira elmennék valami buliba, de nem nagyon vannak olyanok akikkel tudnék menni. Az ismerőseim/haverjaim nem keresnek mint ha el lennék felejtve, én meg nem akarok olyanokkal lenni akik arra se képesek hogy megkérdezzék hogy akarok e menni vagy sem. Igazából most annyira menni se akarok, nincs semmi pénzem főleg nem piálásra, ráadásul utálom ha azoktól függök akik elhívnak buliba. Kicsit kezd elegem lenni ebből az egyedül létből. Nem tudom mit csináljak, valószínűleg megint itthon leszek túl leszek rajta és kész. Van még valaki rajtam kívül aki kénytelen otthon tölteni a szilvesztert?
2010. dec. 31. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is otthon,de csak azért mert rendezek egy nagyobb összejövetelt:)
2010. dec. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, anyuék.
2010. dec. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha, van egy barátnőm aki otthon tölti, mert beteg. Meg apukámék is, itthon kell maradni az öcsémmel
2010. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Calico válasza:
Én.
2010. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sajnos egy olyan helyen lakom ahol nincs nagyon szórakozási lehetőség. a barátaim szintén nem mennek sehova.úgy volt h megyek házibuliba de sajnos itthon kellett maradnom.itthon szilveszterezni 4ewer
2010. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!