Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen energia ital a legjobb...

Milyen energia ital a legjobb ami nem több 100ft-nál?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Tesco gazdaságos!!!! naponta iszom
2010. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Ittam már sokfélét, ízre mindenképpen a tescosat mondanám én is. Nagyon finom. Ha a hatása is fontos számodra, akkor viszont ne várj túl sokat. Tipikusan az olcsó húsnak híg a leve effektus. Van hatása, de nem hosszú ideig. Ha megiszod, hirtelen hat, de nagyon gyorsan el is múlik.

Azt kell, hogy mondjam, hiába drága a Red Bull, de nagyon jó és hatásos! Tényleg sokáig kitart és nem mellékesen nagyon finom.

Talán a minőségibbek közé tartozik még a Bomba, viszont én azt az íze miatt nem csípem.

Szóval, attól függően válassz, hogy mire is kell igazán. Ha tényleg fizikai vagy szellemi frissességre van szükséged, nem javaslom az olcsóbbakat, mert nem olyan jó a hatásuk.

2011. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
nekem nem jön be a tescos energiaital, de igazából semmilyen tescos terméket nem kedvelem. Minőségileg a békasegge alatt vannak, és annyira nem olcsók, hogy megérné a színvonalvesztés. Én is azt mondom, hogy ha nem tutti frutti szörpikét szeretnél inni, hanem ébren is szeretnél maradni akkor, legalább egy red bull kaliberű energiaitalba fektess bele. Hiába drágább, de nem kell annyit vedelni belőle, hogy ébren tartson.
2011. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Én ritkán veszek, de akkor valami minőségibbet. Nem azt mondom, hogy csak a Red Bull a jó, ami majdnem 400 ft-ba kerül, de nem venném meg sem a tescosat, sem másfajta gagyit. Nem is azért, mert annak semmilyen hatása nincs, hanem mert félek attól, mit is tesznek bele egyáltalán. A Red Bull legalább jól bevizsgált, minőségi cucc.

Mindennapi használatra meg úgysem való, úgyhogy nincs arról szó, hogy sokszor kiadok erre pénzt.

2011. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Kevesen tudják, de száz forint alatt a legolcsóbb és legjobb energiaital az ásványvíz. Teljesen felfrissít és ébren tart, sőt, álomból is villámgyorsan felébreszt, hogy csak úgy kipattan a szemed és frissebbnek érzed magad utána, mint valaha.


A titok a fogyasztás technikájában van. Az a lényeg, hogy jól be kell hűteni, majd mikor érzed, hogy fáradsz, egy adagot a fejedre kell öntened. Ez bármennyiszer megismételhető, használata azonban hideg időben nem ajánlott!


Egyébként attól is függ, hogy mire kell: Autót is lehet kapni 100 ezer alatt, csak azzal nem érdemes dakar rallyra indulni.

2011. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de mindegyikben 23mg koffein van
2011. febr. 15. 15:55
 7/17 anonim válasza:

Ha csak a koffein a lényeg, akkor vehetsz koffein tablettát is, azzal arányosabban talán még olcsóbban is kijössz, bár az energiaitalfogyasztás feelingje az elmarad, meg úgy néz ki, mintha gyógyszert szednél, de mivel gondolom, egy 100 Ft-os típussal úgysem villogni akarsz, ez a szempont akkor nálad bizonyára nem játszik ;)

Ha érdekel, keress rá guglival, aztán számold ki, hogy mennyi úgy egy mg koffein, meg így energiaitallal, szerintem előbbivel nagyságrendekkel jobban kijössz, ha ennyire az ár a döntő szempont.

2011. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Először is! Egyet értek azzal hogy nagyon nem mindegy, ki, mire akarja inni. Milyen szituációban, milyen fáradtsági szinten van. Én próbáltam már az olcsóbb fajtákat is. Azoknak is van hatásuk, de nem olyan, mint egy Red Bullnak mondjuk. Utóbbival sokkal hosszabb ideig érzem, hogy friss vagyok.

Azzal vitatkoznék, hogy a koffein tablettával lehet helyettesíteni az energiaitalokat, ugyanis egy koffein tablettában 100 mg koffein van. Nem hinném, hogy az, aki amúgy kevés kávét iszik, tehát nem sok koffeint visz be a szervezetébe, annak jót tenne egy ilyen tabletta.

Ezek elég erősek, nem ajánlanám olyanoknak, akik nem sok kávét, vagy energiaitalt isznak, mert erős.

2011. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Az a 100mg koffein az pont annyi mint amennyi egy doboz energiaitalban van semmivel sem kevesebb... tehát valószínűleg hatásra sem másabb, csak ugye az energiaital taurint is tartalmaz aminek szintén élénkítő hatása van nem csak a koffeinnek! Plusz a szánsav gyorsítja a gyomor működését illetve a felszívódást is!
2011. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Már ne is haragudj, de ez nagyon nincs így.

Egy koffein tablettában 100 mg koffein van, ezzel szemben az energiaitalok csak 32 mg koffeint tartalmaznak. Ami több, mint háromszor annyi.

Az energiaitalokat érthető módon nem csinálják ilyen erősre, mert a sok ' divativó' szívrohamot kapna.

Például azt sem tudják sokan, hogy a Red Bullok is eltérő erősségűek. A dobozok alján lévő pötty jelzi az erősséget.

2011. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!