Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Villő- Nektek tetszik ez a név?

Villő- Nektek tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Neveken gondolkodtunk és ez mindkettőnknek tetszik. Kívülállóként milyen? Mert nem akarjuk, hogy majd próblémái legyenek a későbbiekben
2009. jan. 27. 13:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem tetszik... És ahogy elnézem elég sokan nem tudjuk, hogy női vagy férfi név e egyáltalán... :S
2009. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

lánynév:) a páromnak még a Gyöngyvér tetszik ami nekem igazán nem, de nem akarunk olyan "gyakori" nevet

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2009. jan. 27. 21:04
 23/32 anonim ***** válasza:
53%
Mivel alapba a Horváth msh-ra végződik, jobb lenne olyan keresztnevet választani, ami mgh-val kezdődik.. mondjuk.. Attila? Vagy nemtudom.. ilyesmit (: A Villő nagyon nem tetszik..
2009. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
lány lesz:)
2009. jan. 27. 22:44
 25/32 anonim ***** válasza:
50%
akárhányszor elolvasom vagy hallom vhol, állandóan Ville Valo jut eszembe, attól függetlenül, h lány név, de sztem nem rossz:D vagy legalábbis a Gyöngyvérnél jobb:$
2009. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
65%

Jaj, akkor ne haragudj. Én komolyan azt hittem a Villő férfi név.

De ugyanaz, amit leírtam érvényes a fiúkra is, szóval szerintem válasszatok másikat (:

2009. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
70%
Nekem tetszik, és örülök, hogy vannak még olyanok, akik igazi, hagyományos, ősi magyar neveket adnak gyermekeiknek. Viselje egészséggel!
2009. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon szép név, gratulálok a kislányotokhoz!
2009. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Szia, a napokban tudtam meg, hogy lany nev, azt gondoltam eddig, hogy fiu nev.

De latom a legtobben nem tudjak, hogy lany v. fiu nev-e. Emiatt rengeteg problematok lesz majd, ha emellett a nev mellett dontotok. Ezt nagyon gondoljatok meg, mert hamar beleunsz majd abba, hogy mindenki azt fogja kerdezni toletek, hogy lany, vagy fiu nev!!!

Amugy fiunak nem lenne rossz, na de kislanynak?

Ez annyira fius nev, valasszatok mast, pl. Eszter.

Amugy meg a Horvathoz tenyleg minden illik. De ne csak ritka nevet, hanem szepet is valasszatok. Ne legyen ez a kislanyotok neve, akkor mar a forditasa is jobb lenne, a Tunder.

2009. márc. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
A Villő nemjó, mert nem nagyon lehet tudni, h fiú név-e vagy lány. A Gyöngyvérről se nagyon tudnék ilyen téren nyilatkozni :D Ez max akkor jó, ha a gyereketek szomorú lesz amiatt hogy lány és akkor ha fiúnak öltözik és megmondja h Villő a neve akkor sztem tuti mki elhiszi h fiú :) Na mind1 ilyen ne legyen mert nemjóaz csak mondom h ilyen is van :)
2009. jún. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!