Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek ismerősöket...

Hogyan szerezzek ismerősöket idegen városban?

Figyelt kérdés
Hello, nos az a helyzet, hogy eddig egész életemben egy adott helyen éltem, és egy magjában már évek óta változatlan társaság központi figurája voltam, de most hogy egy másik városba járok egyetemre nem tudok magammal mit kezdeni. Hiányoznak az itthoniak, és mivel nem koleszos vagyok, hanem egy idős néninél lakom eléggé elvannak vágva az ismerkedési lehetőségeim. Azokkal, akikkel egy órára járok semmi kedvem haverkodni, persze beszélek velük órákon, órák után meg minden, de ők egyáltalán nem igazán az én világom. Szórakozóhelyeket megjártam, netes ismerkedéstől herótom van...Igazság szerint az összes cimborám, lánybarátom úgy lett, hogy betársultak abba a csapatba, ahol főnöknek minősültem, de most úgy érzem magam, mint a King Kong New Yorkban. Az őserdő urából egy szánalmas rab lett. Lécci adjatok tanácsot, mert csak ez miatt regeltem erre az oldalra.
2011. jan. 1. 23:33
 1/1 anonim válasza:

chatelj,menj el discoba stb.

melyik varosba laksz?

2011. jan. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!