Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos! Milyen ajándékot...

Fontos! Milyen ajándékot vehetnék a színjátszókörös tanárnőmnek?

Figyelt kérdés
Járok színjátszókörre, és szeretnék valamilyen ajándékot venni az 50 körüli tanárnőmnek. Mellé pár sort is írnék, de ezt sem tudom hogy megfogalmazni...:/ Gondoltam valami szép gyertyára amibe belevésném a nevét, de mindenképp valami különlegeset szeretnék, nem csokit, bonbont, virágot...segítsetek! 13/L
2011. jan. 4. 11:20
 1/2 anonim válasza:
Hm....én a kedvenc tanárnőmnek anno könyvet vettem, persze tudtam, hogy mire vágyik nagyon, mert előtte volt egy beszélgetésünk, és természetesen nem volt valami drága könyv...Nem tudom mit vehetnél, ez nálam is mindig gondot okoz. Ilyen esetekben készítek képeslapot és szoktam verseket írni...esetleg kis novellákat és azokat adom. A gyertya szerintem is jó ötlet... :)ezenkívül vannak nagyon gyönyörű teáskészletek, vagy csak egy kimunkált csésze... de ha nagyon személyeset akarsz, akkor nem tudom...talán egy toll a nevével...nézz körül...
2011. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2011. jan. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!