Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igaz hogy ha Amerikából...

Az igaz hogy ha Amerikából rendelsz MacBook Pro-t akkor csak egy napot kell várni?

Figyelt kérdés
Apukám azt mondta hogy el se hozzák.
2011. jan. 4. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
1 nap az tuti hülyeség. Inkább 2-3 hét, vagy több. Attól függ, hogy meddig vámolják.
2011. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 nap alatt nem fog ideérni az fix.


Amúgy honnan akarsz rendelni, ha küldesz linket lefordítom Neked.

2011. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Addig nem alszol, míg ide nem ér? Sok szerencsét.
2011. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ne vedd meg külföldről mert a vám nagyon drága!!!!!!!
2011. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értek én angolul és a link: [link]

És ott lathatjátok hogy "free shipping"(ingyenes szállítás hajóval), és "within 24h", 24 órán belül.

2011. jan. 4. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 12:22

voltam én:


"Értek én angolul" Ez alapján nem, nem értesz.

A free shippingnek semmi köze a hajós szállításhoz, max. nyelvtörténetileg hogy anno az elsődleges szállítási mód a hajó volt...

A free shipping simán annyit jelent: ingyenes szállítás


Apukádnak igaza volt. Nem hozzák ki Magyarországra. Hogy miért? Mert ez az amerikai Apple oldala. Nem tudom megpróbáltad-e megrendelni, de akkor a kicsekkolásnál rájöttél volna hogy csak USA, APO és FPO címekre szállítanak. - az utolsó kettő nem mindig lehet, amúgy azokat hagyjuk hogy mik, nem keverlek meg mégjobban.


Tehát Amerikából nem tudsz közvetlen Magyarországra rendelni AppleStore-ból.


A 24 órás kiszállításra pedig gondolkodj el egy kicsit, Magyarországon ami hát valljuk be keresztbeutazható szerintem kb 7 óra vagy annyi alatt se, a posta is csak 90%-ra garantálja az elsőbbségi küldemények másnapi kiszállítását.


Az egész mögött kőkemény logisztika van, az én Világ másik végéről érkező csomagjaim is leghamarabb 2 nap alatt értek ide, de az DHL express-szel és utána még vagy 5 napot bénáztunk a vámmal... és a futár a követező nap hozta ki.


Egyébként remélem tudod hogy EU-n kívüli rendelés esetén vámot 6-8% és 25% áfát kell fizetned!


Halgass apukádra - kicsit tapasztaltabb Nálad.

És kérlek ne is vásárolj úgy, hogy még a free shippinget se tudod lefordítani, mert online úgy át fognak csapni a palánkon, hogy el se hiszed, és ráadául ezek az Apple termékek elég sokszor a hamisítók, csalók csalijai, mert sokan keresik és ezer helyen láthatod őket meghirdetve, meg ne vedd, ha nem érted pontosan mi van odaírva!


Aki nem beszél baromi jól angolul + nem lát át a csalókon, naiv annak nem ajánlom hogy a Világ másik végéből látatlanba rendeljen, mert otthagyhatja a gatyáját is...


Egyébként melyiket nézted ki?

Lehet tudok Neked szerezni egyet.

Én most vettem egy Apple iPhone 4 32 gigásat, alig várom hogy a futár meghozza :):)

2011. jan. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. jan. 6. 12:04
 8/9 anonim válasza:
igaza van a csavonak, (az elotti vagyok)
2011. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

01-04 12:22

01-05 01:37


Mindkettő én voltam, és nem csávó, hanem csaj vagyok 20/L :D:D

2011. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!