Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelentenek az iwiw-en a...

Mit jelentenek az iwiw-en a leveleknél a jelek? Ha rájöttél már kérlek írd meg.

Figyelt kérdés
A piros vonal törlés. Bár nyitott és zárt boritéknál is van. Zöld és lila nyíl. Szóval nem értem igazán egyiket sem, a jelmagyarázattól sem lettem okosabb.
2011. jan. 4. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol van ez egészen pontosan? Én meg se találtam amiről magyarázol még... Bár van pár dolog amit mostanában nem nagyon találok, jó ez az újítás.... Vetekszik azzal mikor megcsinálták az Office 2007-et, az is kb ekkora találmány volt... Utálom fújjj
2011. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a leveleknél van, a postádnál bejövő-kimenő levelek
2011. jan. 4. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam:

Kék boríték zárva: a címzett megkapta, de még nem olvasta el boríték nyitva: a címzett megkapta és elolvasta boríték nyíllal: a címzett megkapta, elolvasta és válaszolt is rá piros jelölés a boríték zárva: a címzett olvasatlanul törölte a levelet piros jelölés boríték nyitva: a címzett elolvasta és törölte a levelet

Igaz elég hülyén írták, de ha megfelelő helyen tagolod érthető.

Kék boríték zárva: a címzett megkapta, de még nem olvasta el

boríték nyitva: a címzett megkapta és elolvasta

boríték nyíllal: a címzett megkapta, elolvasta és válaszolt is rá

piros jelölés a boríték zárva: a címzett olvasatlanul törölte a levelet

piros jelölés boríték nyitva: a címzett elolvasta és törölte a levelet

2011. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, ez meg van, de nekem olyan leveleim is vannak amin zöld illetve lila nyíl van. Na ez mi?
2011. jan. 4. 15:20
 5/6 A kérdező kommentje:
ui. zöld nyíl nyitott ill. zárt borítékon.
2011. jan. 4. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is zöld jel látható zárt borítékon, felette nyitott boríték. Érdeklődtem az üzemeltetőnél, azt válaszolták mellékletben küldjem el a képet, mert nem tudják miről van szó. Ez meg is történt, de választ azóta sem kaptam.... :( (kb 2 hete) Ráadásul fontos levél, és érdekelne mi történt vele.... Ha azóta van már infód, kérlek írd le ide!Köszi :)
2011. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!