Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mást is megnyugtat az óra...

Mást is megnyugtat az óra ketyegése és a szuszogás?

Figyelt kérdés
Én nagyon hamar álomba esek tőle:).
2011. jan. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
engem kvára idegesít mind a kettő:D
2011. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elsőhöz.. apáméknál van ketyegős óra, hát éjszaka legszívesebben felkeltem volna megkeresni a vaksötétben hogy szétverjem. XD A szuszogás, mocorgás szintén idegesít, meg alapból bármilyen zaj, kivéve a gép zúgása (sose kapcsolom ki és elég hangos), és a zene.
2011. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem is idegesít:D
2011. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ! Falra mászok ezektől a hangoktól!
2011. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem idegesít.

Amikor este csönd van, és csak az óra ketyegését hallani, akkor automatikusan arra fókuszál a fülem akaratlanul is, és valamilyen okból kifolyólag, amikor egyenletes ritmusú kattogást hallok, akkor elkezdek vele párhuzamos ritmusban lélegezni, és ez marhára rossz, mert csak azon kapom magam, hogy kapkodom a levegőt, vagy épp kihagyok pár lélegzet vételt, nagyon rossz. Nem szeetem az óra ketyegést.://

A sziszogástól szintén így vagyok, de az mgis mgnyugtat, mert akkor nem érzem magam elhagyatottnak.

2013. aug. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!