Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell a "megújúlt" iwiw-rő...

Hogy kell a "megújúlt" iwiw-ről törőlni magamat?

Figyelt kérdés
Lécci írjatok. Normális válaszokat köszönöm.
2011. jan. 4. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

# 11. Meg szeretném szüntetni a tagságomat, mi a teendő?


Nagyon sajnáljuk, ha meg akarod szüntetni tagságodat és fel kell hívnunk figyelmedet, hogy a megszüntetés összes kapcsolatod, üzeneted és beállításod elvesztésével jár, tehát ha később mégis vissza akarsz térni, újra létre kell hoznod kapcsolataidat az iWiW-ben. A tagság megszüntetéséhez a [Profilom / Szerkesztés] oldalon az utolsó lenyíló fül alatt találod a Profil törlése gombot. A törléshez biztonsági okokból meg kell adnod a jelszavad.

2011. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Az iWiW Segítség > Gyakran ismételt kérdések,

Keresett kérdések ablakba beírtam, hogy "törlés",és a válaszba bemásolt eredményt kaptam.

Sajnos, ez nem így működik.

Most, még csak azt nem tudom, hogy én kérjek-e elnézést, vagy az iWiW?


Közben találtam egy másik megoldást is, ugyanott, de a felelősséget, azt nem vállalom!

2011. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 12. Nem sikerül törölnöm a regisztrációmat. Miért?


Előfordul, hogy a regisztráció törlése azért nem sikerül, mert túl sok a kimenő és bejövő üzenet a postafiókodban. Töröld az összes üzenetet és próbáld meg a profil törlését újra. Ha így sem sikerül, akkor írj a delete@iwiw.hu címre.

2011. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

# 11. Meg szeretném szüntetni a tagságomat, mi a teendő?


Nagyon sajnáljuk, ha meg akarod szüntetni tagságodat és fel kell hívnunk figyelmedet, hogy a megszüntetés összes kapcsolatod, üzeneted és beállításod elvesztésével jár, tehát ha később mégis vissza akarsz térni, újra létre kell hoznod kapcsolataidat az iWiW-ben. A tagság megszüntetéséhez a [Profilom / Szerkesztés] oldalon az utolsó lenyíló fül alatt találod a Profil törlése gombot. A törléshez biztonsági okokból meg kell adnod a jelszavad.

2012. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!