Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs TB-m, és nem vagyok...

Gazs kérdése:

Nincs TB-m, és nem vagyok regisztrálva a munkaügyi központban sem, de fogorvoshoz kéne mennem. Mehetek TB-nélkül? Ha igen akkor hogyan rendezem a számlát?

Figyelt kérdés
Aki tudja válaszoljon légyszi mert fontos. Köszönöm!
2011. jan. 5. 07:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát igen az önkormányzat tesz arra hogy nincs tbje az embernek. Január közepén mondtam fel, mivel nem volt meg az 1 év bejelentett munkaviszonyom igy munkaügyibe csak akkor kapok támogatást ha 1 éve regisztrált munkanélküli leszek. Az önkormányzatnál próbáltam, elküldtek mivel apámnál élek aki szintén munkanélküli, de van egy régi kocsija és saját háza van amiből igaz bármikor kirakhatnak mivel a 22ezer amit kap meg nagyanyám 70ezres rokkant nyugdíja jó ha a kajára meg a vízre futja, az áram feltoltos, gáz évek óta nincs. De nem kapok ingyen tb támogatást mert szerintük tudnom kell fizetni magam után. Meg hogy dolgozzak, hetente legalább 1 helyre bementem de volt olyan h 1nap alatt 3ra de nem vesznek fel hiába van érettségim meg 2 szakmám mivel nincs gyakorlatom. Jó 2 éve voltam dokinál azt is üzemi baleset miatt de akkoris, mivan ha megyek az úton oszt elütnek vagy akár 1 tüdőgyulladás vagy bármi lehet, akkor pusztuljak meg? Ennyire érdekli csak az önkormányzatot
2017. ápr. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!