Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segíts nem tudom h mit akar?!...

Nihi kérdése:

Segíts nem tudom h mit akar?! :/ (bővebben)

Figyelt kérdés
Szal megismertem 1 srácot kb 2hónapja nagyon jóól elvagyunk sokat beszélgetünk találkozunk de nem toom eldönteni h akar-e tőlem vmit v csak meg húzni akar:/ mert komolyan nagyon rendes velem meg minden pl 1X mikor át mentünk hozzájuk a bnőmmel akk hülyéskedtünk minden nekem 1 kicsit rossz kedvem volt így nem mindig nevettem a viccen és akk meg szólalt h ha nem nevetek akk ő nem is mond ilyeneket mondom nevetek csak nem hallod és akk ut oda jött hozzám minden elmentünk hozzájuk ott is elvoltunk és már több mint 2 hete semmi hír felőle és nem tudom h mi van:S:S mert téll én szeretem meg minden deh pl 1X meg akart ujjazni deh hát áhh nem toom :/:/ de amúgy meg mindig örül nekem meg minden:) deh az a baj h engem meg am csak sokan meg húznának :S
2011. jan. 5. 15:22
 1/3 szamóca. ***** válasza:

hát mitmndjak nem is az eszedér....már nem azért meg minden.

egyébként mondjuk kérdezd meg tőle meg minden.

komolyan emberek...kommunikáció, és minden probléma megszűnik. hány éves vagy egyáltalán?

legközelebb ha megakar ujjazni mond meg neki hoyg neked több kell, és majd meglátod mit szól hozzá.

2011. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 haggyámán ***** válasza:
Hidd el, nem akar tőled semmi komolyabbat.
2011. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
áhh köcce am 16
2011. jan. 6. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!