Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy esős...

Miért van az, hogy esős időben térdhajlatig felcsapom magam, mindegy, hogy milyen cipő van rajtam, hogy gyorsan megyek-e, vagy lassan. A járásommal van baj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen nem emeled rendesen a lábadat és fel rugod a vizet....gondolom
2009. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Helyesebben kifejezbe a lábfej-tartásoddal. Nézd meg a lábbelid sarkát, ha felemásan kopott, vagy ha egyenes felületen összehasonlítod egy újjal, akkor is látható némi ferdeség a felsőrészében, valószínű tartásbeli gondok vannak, ortopédus tud segíteni, lehet, hogy egyszerű talpbetétet javasol. Fontos, hogy próbálj javítani, mert később hát- és derékfájást is eredményezhet.
2009. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát...igen, a derékfájás már régóta megvan. :-(

Köszi a válaszokat!

2009. jan. 29. 12:50
 4/5 yuda ***** válasza:
Nem biztos,hogy veled van baj,mert minap kísértem egy csoportot és fél óra múlva mindenki így nézett ki.Közben épp ezt figyeltem rajtuk és magamon is,hogy mitől lehet,de teljesen normálisan mentünk.Esős időben ez nem olyan furcsa.
2009. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

evvel én is így vagyok XD

ja meg aztán nincs olyan nap hogy le ne tapossanak

2010. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!