Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írja ezt valaki válaszna...

Miért írja ezt valaki válasznak, amikor a kérdező nem tesz róla említést?

Figyelt kérdés
"Bocs, lemaradt, 19L"
2011. jan. 6. 08:56
1 2
 1/11 Saten ‫҉ ***** válasza:
Mert fontosnak érzi kiírni
2011. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sokan úgy érzik, hogy azzal együtt teljes a válasz :D

Bár sokszor inkább hanyagolni kellene, mert volt már olyan eset, hogy egy élettapasztalatokkal fűszerezett elmés választ kaptam, örültem is neki, hogy egy komoly, igazán tapasztalt valaki ír, mígnem jött a lemaradt rész: "15/L" :D

2011. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pff mindig csak az előítéletek... :/

-90 éves kislány^^:D

2011. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 haggyámán ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egy 12 éves kisgyerek ad nekem választ, vagy egy 20-as éveinek elején járó személy.
2011. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem meg mindegy hány éves, ha jó a válasza.
2011. jan. 6. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnos osztom a véleményét a kérdezőnek ;) leszarom hány éves vagy ha hülye :D és leszarom hány éves ha okosabb nálam ;):D
2011. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 haggyámán ***** válasza:

És honnan a francból tudod, hogy jó a válasza?

Általában több a kifejtős kérdés, és szerintem egy huszonévesnek kicsit több a tapasztalata, mint egy 12 évesnek.

Igen, igazatok van abban, hogy lehet okosabb egy fiatalabb is, de teszem azt egy szerelmi ügyben inkább az idősebbre hallgatok, de legalábbis a többségre. :)

2011. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hagyámán Te ha kapsz 1 választ akkor azonnal megfogadod?:O de áá xd tök mind1 ki írja... mérlegeled és eldöntöd hogy számodra hasznos volt-e. kortól függetlenül. És akinek a válasza tetszik az lehet hogy 999999 éves tapasztalt vén róka :D mégis pedofil :S ;)
2011. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam szerelmi kérdéseket föltenni
2011. jan. 6. 14:15
 10/11 haggyámán ***** válasza:

Nem, épp azt írtam, hogy a többségre hallgatnék. :)

De mindegy, nektek is igazatok van. :)

2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!