Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet ismeretséget,...

Hol lehet ismeretséget, barátságot kötni Békéscsabán?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és az egyetem után szétszéledt a baráti köröm. Hazaköltöztem Békéscsabára, de itt nincs baráti társaságom. Egyedül nehezen indulok bárhova is, de így egyre inkább begubózok. Hol érdemes ismerkedni, ahol ki lehet alakítani esetleg egy jó társaságot, barátságot?
2011. jan. 6. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nem tudom a választ, de hasonló gondjaim vannak. Hogy a barátaim az ország túlfelén laknak. Mi az, ami érdekel?

25

2011. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lehagytam, hogy békési.
2011. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkahelyi kollégákkal mi a helyzet?
2011. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos még nincs munkahelyem, mert a szakmámban nem tudok elhelyezkedni. disco-ban szerintem nem lehet ilyen ismeretségeket kötni. Igazából olyan társaságra vágyok, ahol meg lehet beszélni a mindennapi dolgokat, társadalmi témákat, de kötetlenül be lehet ülni egy kávéra vagy pohár italra.
2011. jan. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!