Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fájt a hasam a suliban....

Ildibaba kérdése:

Nagyon fájt a hasam a suliban. Kimentem a nöi mozsdoba és pukiztam veletlenül kijött pedig nagyon vigyáztam. Volt még 3 csaj kacagtak mert meghallották. Nagyon szegyellem félek menni suliba, hogy kinevetnek. Sosem fordult elö meg iesmi.!?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ne szégyelld, jobb dolgot nem tehettél volna. legalább kimentél a mosdóba. Akkor kéne cikinek érezned ha az osztályban óra alatt jött volna ki.

meg amugy is holnapra elfelejti az a 3 lány is

2011. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet pukizni, ha még a wc-ben sem? Az ilyesmi nem nagy dolog, ha valaki ezért kinevet, az ortomba majom. Belőlük ki viszi ki a szelet? Akkor lett volna kínos, ha a tanteremben történik meg, de a wc-ben természetes a puki a böfögés, az orrtisztítás.Ők minek voltak ott, talán ebédeltek? Ha vulgáris akarok lenne, akkor azt mndom:-A budi arra való hogy ot jól kifingjuk magunkat.
2011. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segitettetek!
2011. jan. 6. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy Ti fiatalok mindig azt nézitek, ki, mit mond?Ez a bizonytalanság jele. Senkivel ne foglalkozz! Azért nevettek, mert muris volt. Te is elneveted magad, ha hirtelen elszellenti magát valaki, de ez nem bűn, ha a vécében fordúl elő.Egyébként kik ők? Mit számít az ő véleményük?Több leszel ha jó a véleményük, vagy kevesebb ha rossz?Kár mások után menni. A legfontosabb az egyéniség, ami nem attól függ, hogy mit csinálsz a vécében.Hihetelen, de még a király,és a legnagyobb sztár is azt teszi a klotyón mint mi.
2011. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nincs abban semmi. Most figyelj, kimentél a mosdóba, fájt a hasad és fingottál egy nagyot. És volt szaga? Nem gáz mondom. Ez természetes dolog. Én is csináltam már ilyet xDDD (19/F)
2011. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugyan ez volt velem is. de nekem még gázasabb volt a szitu. velem ez a táborban volt. és a szobatársaim hallották meg. egész héten cikiztek. legutolsó nap hajnalba kiordították az erkélyen. szerinted? :S

1 barátom se volt a táborba

2011. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!