Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lejárt a Sodexo melegétel...

Ha lejárt a Sodexo melegétel utalványom, azt meg lehet hosszabbítani, vagy vmi?

Figyelt kérdés
Én marha eldugtam, hogy ha baj van, legyen mihez nyúlni, és lejárt...:-(((
2011. jan. 8. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyan és milyen formában van lehetőségem az utalványok cseréjére?



A sérült, hibás utalványokat csak ugyanarra az utalványtípusra áll módunkban kicserélni.


Az ÁSZF-ben foglaltaknak megfelelően ehhez szükséges, hogy a Sodexo Pass által kiállított és az igénylő munkáltató által cégszerűen kitöltött jegyzőkönyvet küldjék el részünkre. Postai vásárlás esetén a vásárlást igazoló számla másolatát is kérjük a jegyzőkönyvhöz és utalványokhoz mellékelni.

Lejárt utalványok évjárat cseréjéhez az érvényességi idő lejártát követő 90. napig az utalványoknak szükséges beérkezniük a Sodexo Pass-hoz.



A cseréhez szükséges jegyzőkönyvet telefonos ügyfélszolgálatunktól igényelheti: (06 1) 434 5868.

2011. jan. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, Én nem találtam meg ezt a honlapjukon...Köszi!!! :-)
2011. jan. 8. 08:12
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak ha vki szintén így járt:

Kaiser's-be, Sparba, Intersparba, és a Tőzsde ételfutárnál elfogadják 2011. jan. 31-ig, utána a munkáltatóval ki kell tölteni egy jegyzőkönyvet, és vmennyit levonnak, de meghosszabbítják, hála égnek...:-)

2011. jan. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!