Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hollandiába télleg legális a...

Hollandiába télleg legális a MARIHUÁNA fogyasztás?

Figyelt kérdés
ha igen akkor miért nem tiltják be??sokkal roszabb mint a cigaretta vagy akármi más! Amugy is ha igen akkor ez felháborító!!!
2011. jan. 8. 22:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

asszem max 3 gramm lehet nálad, ha utcán megnézi a rendőr.

nincs ebben semmi rossz, igazi bulihelyszínt kínál ezzel.

2011. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 szamóca. ***** válasza:
89%

igen, bizonyos mértékig legális. ugyanolyan rendszerezések vannak mint nálunk az alkoholra. csak bizonyos mennyiség lehet nálad, csak tabacokban lehet venni, és beszívva nem vezethetsz stb...

Azért nem tiltják be, mert egyelőre egyetlen egy olyan kutatás sem született ami bizonyítaná hogy károsabb mint az ilyen szerek. sőt, mostanában úgy vélik az alkohol károsabb. hamarabb függőséghez vezet, kárósítja a májat a gyomrot és a vesét, és butít. a fűről annyi derült ki hogy a rövidtávú memoriát átmenetileg gyengíti.

szerintem semmi baj vele hogy legális. felügyelik ,adóztatják, és egy beszívott ember sokkal kevésbé veszélyes a társadalom többi tagjára mitn egy beb*szott.

2011. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
inkáb 1 ország az Aljanépének és a csöveseknek!nem bulihelyszin !xD
2011. jan. 8. 22:51
 4/24 A kérdező kommentje:
bocs a feleted lévőnek kültem az írást.
2011. jan. 8. 22:51
 5/24 böiler ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy elvileg valóban lehet nálad x gramm, de az utcán csak úgy nem tolhatod el, hanem az ilyen "kávézókban". Illetve, mint érdekességként, láttam egy riportot hollandokkal (bár lehet megvolt vágva, mint az állat, nem tudom), de a lakosok nyilatkozták azt, hogy megvetik a füveseket.
2011. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 szamóca. ***** válasza:
89%
jolvan itt is mindneki megveti ha bárki iszik egy korty alkoholt is, mégis mindenki iszik:D
2011. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 böiler ***** válasza:
62%
Én csak érdekességnek írtam. :D Az a baj, hogy már mindenért megvetnek, az hagyján, hogy azért, mert piálsz. Már azért is, ha énekeld a Himnuszt, vagy ha csak már tudod... Na mindegy, ez egy másik történet. :)
2011. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy csak azokban a "kávézókban" lehet csak szívni.
2011. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 böiler ***** válasza:
Ezt gyönyörűen leírtam. Remélem érthető. :D
2011. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
61%

A zöld szín az szép! A zöld szín az jó!

Te f*szkalap... :$ Fűűűű <3

Aki szúrja magát csak az a gonosz és a rossz!

Amúgy meg igen, legális... caffeekban lehet kapni. :$

2011. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!