Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fogalmazas kellene a...

Envagyokazavalaki kérdése:

Egy fogalmazas kellene a kovetkezo cimmel:My Christmas?

Figyelt kérdés
A fogalmazas kb 15 soros kene legyen...es nagyon fontos lenne:(valaki nem tudna segiteni?
2011. jan. 9. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, hogy milyen volt a karácsonyod, azt csak te tudhatod. Nem értem mit szeretnél.
2011. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az a valaki. Aki tud neked segíteni. Először magyarul találd ki, mit akarsz írni, és szépen próbáld lefordítani angolra ezután. :)
2011. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

My Christmas was amazing. Usually, my family gets me cute stuff. Like, it's not really what I want, but it's still pretty cute and I like it.This year, however, everything was amazing. My aunt, my lovely beautiful amazing aunt, got me 6 sets of REAL pearl earrings in different natural colors, and they're gorgeous. And it's really amazing that my aunt got them for me in the first place. For one, they're expensive. Like, really expensive. And my aunt doesn't like pearls. She thinks they're old and stuffy. But I've always thought them beautiful and sophisticated. Also, I got a pair of the CUTEST boots and a pea jacket that I adore. And eyeliner that really rolls on easily. It's not waterproof, but it is still good stuff.

I got more stuff, but I don't want everyone to have to read about ALL of my Christmas presents. So I'll just leave it at the most prominent parts.

2011. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha fiú vagy, már nem is jó :D
2011. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Angolul nem tudsz, vagy fogalmazást írni?
2011. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen benne annyiszor, hogy amazing, és expensive, mert le leszel ugatva.
2011. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom a folamazast....nem az a baj hogy nem tudok angolul hanem az hogy nem vagyok valami jo a fogalmazasokba.
2011. jan. 9. 16:42
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam...koszonom a fogalmazast
2011. jan. 9. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:
abban a fogalmazásban nem egy hiba van, úgyhogy szerintem ne használd.
2011. jan. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!