Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és szeretnék...

15 éves vagyok és szeretnék munkát vállalni. Milyen lehetőségek vannak? Boltokban felvennének valaminek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 12:42
 1/3 böiler ***** válasza:

Kétlem, hogy felvennének. Felnőtt emberek nem tudnak elhelyezkedni.


Esetleg, megpróbálhatod a szerencsejátékokat. Gondolok itt főleg a TippMix-re, amit elvileg 18 év alatt nem játszhatsz, de ugye tudjuk, hogy 18 év alatt piát és cigit sem adnak ki sehol. Mondjuk én nem játszom vele, haverjaim szoktak. Van akinek sikerült, és 1 szelvénnyel nyert 250.000 Ft-ot, van aki elb_szott rá 50.000-et, szóval nem tudom mennyire jó ötlet.

Illetve tudok egy oldalt, ahol 50 dolcsit kapsz, különböző pokersiteokra. FullTilt, Pokerstars, stb. Ha utánanézel, akkor te is megtalálod. Viszont az is 18 év plusszos. Én úgy oldottam meg, hogy megkértem faterom, hogy segítsen.

De úgy konkrétan melót nem fogsz találni. Pláne, hogy úgy tudom, hogy csak 16 év felett lehet melót vállalni. Báér ebben nem vagyok biztos.


17/F

2011. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

diákmunkát elvileg tényleg csak 16 év felett vállalhatsz, nyári szüneteben betöltött 15. évtől. Próbálj meg a szüleid ismerőseinél... bébiszitterkedni elmehetsz (nem tudom, h mennyire bírod a gyerkőcöket..) ezzel 5-800 Ft-ot is meg lehet keresni óránként.:)

[link]

itt tudsz nézelődni.. vannak olyan családok, akik jobban szeretik a fiatalokat, mint a nagyi-korúakat..:)

sok sikert, remélem segítettem..

puszi: V.

2011. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyitva áll még előtted az iskola kapuja, nyugodj meg!!!
2011. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!