Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is csalás volt a...

Szerintetek is csalás volt a Megasztár 5?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyen sorrendnek kellett volna lenni:

1. Lakatos Yvette

2. Radics Gigi

3. Szíj Melinda

4. Tolvai Renáta

5. Varga J. Bernadett

6. Szelczki Dávid

7. Kállay-Sanders András

8. Patai Anna

9. Adam's Comedy

10. Fivérek

11. Gusztos Bence

12. Csonka Andreas

13. Giorgo

Nekem Kökény még a top13-ba se kerülne be...pff


2011. jan. 9. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem is csalás, de nem azért mert nem a kedvenceim nyertek:D hanem úgy hallottam, h pl kökény attilára nem is lehetett smst küldeni...

am szerinem az a pál timi v ki volt rhadt jó, meg a giorgio... de mondjuk kökény attila meg a fivérek se voltak rosszak :)

2011. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az X-Faktor is csalás volt, a Való Világ is az, minden ilyen műsor az, mert azt a nézők nem láthatják, hogy kire mennyi szavazat ment, így biztosan ők manipulálják a végeredményt, azt hirdetnek ki győztesnek, akit ők akarnak, vagy aki a legtöbbet fizette nekik.
2011. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak azért gondolod csalásnak mert nem a kedvenceid nyerték...

most akkor én azt mondom hogy giorgio nem nyert tehát csalás volt. neked nem tetszett nekem meg nagyon. na és akkor mi van? :D


amúgy tényleg csalás, mert nem lehet látni hogy hány szavazat jött egyikre + hány a másikra.

de azért azt elsütni,hogy 49 meg 51% között váltakoznak az értékek...

2011. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, ki az a Radics Gigi, Varga J. Bernadett?!

Kökény Attila és Tolvai Renáta a végső párbajban világszámok voltak! Ennyit erről.

2011. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsónak üzenem:

Radics Gigi kiesése nem volt jogos!

nézd meg ezt youtube-on:

http://www.youtube.com/watch?v=bf3Dlt8cAUM

ez volt a világszám, nem Kökény és Tolvai Reni!

2011. jan. 9. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire régi dolgokhoz akarunk visszamenni, az egész párbaj hülyeség volt, annak néger csajszinak olyan hangja volt, hogy bárkit leénekelt.Na erről ennyit.

Én meg Andreassal nyerettem volna meg, mert ez világszínvonal volt.

http://www.youtube.com/watch?v=eu7M_YpdcHo

De nem lehet mindenkinek igaza.

Nem volt csalás, de ha az volt sem érdekel, aki tehetséges az nyerés nélkül is tudja azt kamatoztatni.(Nagy Kökény fan vagyok, szerintem fantasztikus hangja van)

2011. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem minden ilyenszerű műsor csalás. a mega, a faktor, a csillagszületik, akármi.
2011. jan. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!