Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt már cikis történe...

Veletek volt már cikis történet a metrón?

Figyelt kérdés
vagy ha nem is cikis hanem h valami történt a metróval.. cikis is lehet meg félelmetes is :D
2011. jan. 10. 20:40
 1/4 szamóca. ***** válasza:

szeritnem megszámlálhatatlanul sokszor estem pofára leszállásnál, menetközben mindig eldőlök valamerre....

metróval történni nem történt semmi asszem, de villamosba szorultam már be majdnem, meg egyszer a hév ajtaja így kinyilt egy kicsit menet közben, nem tudom hoyg cisnálta, és egy sráccal fogtuk ketten mert jött a huzat:D de rögtön észrevette a sofőr és megállt, egy pár másodpercig tartott a csoda.

viszont ha metron bombariadó van ééén tuti ott vagyok valahol =/

2011. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 böiler ***** válasza:
100%

Mentem Gazdagrétről Kispestre, felszállok a 2-es metróra a Délinél. Lemegyek, ott egy alter/hippy/rocker srác, kicsit részegen, egy rommá használt gitárral. Meg egy hölgy, aki gondolom a barátnője volt.

Úgy kezdődött, hogy megyek hátra, jön a metró, és elkezdett énekelni, hogy a metró olyan, mint az élet, jön, megy... Mondom király, egy kicsit röhögtem. :D Megállt a metró, én felszálltam az utolsó kocsiba, és utánam jött. Ráadásul baloldalra ültem, ahol 2 hely van a sarokban. Beül velem szemben a csajjal, ránéz a táskámra, és elkezdi, hogy ő is mennyire szereti a Led Zeppelin-t. (Ez van a táskámra írva.) Mondom király. Elkezdett randomra játszani tőlük, majd jött egy kis Tankcsapda, amit elkezdtünk énekelni. Ofkorsz a Moszkva után, vagyis szinte tele volt az egész szerelvény. De baromi jó volt, laza. Sajnálom, hogy a Deákon leszálltam. :)

2011. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
41%
Volt olyan hogy osztály társakkal szorakoztunk és ráléptem egy csaj lábára ő meg ugy térden rugott hogy majdnem megtérdeltem elötte..xDDD:D
2011. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
egyszer szembe jött velem pedomaci. xD meg 2szer odacsuktak. ja meg rohadtsokszor beverem a fejemet az ajtóba... az olyankor gázos...
2011. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!