Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a történet...

Szerintetek ez a történet igaz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Figyelem . Ez nem vicc. Élt egyszer egy kislány aki egy baleset során súlyos sebesülést szenvedett. A szemét valamilyen oknál fogva többé nem tudták visszatenni a helyére.Már csurgott neki szét.Aki ezt a levelet nem küldi tovább annak éjjel az ágya mellett ott fog állni a kislány és a kicsurgott szemgolyójából csöpögtet az ember szájába. Ez egy igaz történet. Egy fiú akit nem nevezünk nevén már tapasztalta.Utána komoly betegségei lettek. Ő semm hitt a körlevelekben. De kérlek küldjétek tovább 10 embernek. Nem akarom, hogy bajotok essen. (vissza küldeni nem lehet.)
2011. júl. 28. 01:25
 1/7 anonim válasza:
Nem igaz nefélj ez hülyeség hu régen mennyi iet kaptam sose küldtem tovább semmi bajom nem lett
2011. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huhh...akkor jóóóó :D.


Köszi a választ :D

2011. júl. 28. 01:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Hozzám már jár egy ideje, és iszonyatosan jót szeretkezünk, egy ideje már nem is zavar, hogy hiányzik a szeme.
2011. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, szóismétlés. De a lényeg az, hogy kiba.szott jó az ágyban, szóval te se küldd tovább.
2011. júl. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hát mit gondolsz, persze h IGAZ !!!!

kezdetben én is azt gondoltam h hülyeség mert én is megkaptam ezt a levelet és nem küldtem tovább és 3 napig minden éjjel meglátogatott...:O

aztán tovább küldtem és befejeződött az ijesztgetés

de nagyon durva volt én azt ajánlom küld tovább

mert biztos mai biztos

ha eddig nem jelent meg akkor lehet h a szekrényből les téged éjszakánként és csak a megfelelő pillanatot várja h elaludj és belecsepegtesse a szemét a szádba...

2011. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A büdös apjuk f*szát azoknak akik ezt kitalálták.Ezen csak röhögni lehet.
2011. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uhm.... Ebben csak annyi a jó, hogy jót lehet rajta röhögni. :D Meg amikor nekem is küldenek ilyen *****ot, akkor megnézem, ki volt az a hülye, aki bedőlt ennek. XD
2011. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!