Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a rajzról?

Mit gondolsz erről a rajzról?

Figyelt kérdés

Bocsi a képminőségért, fényképezővel kaptam le. Első "portrém", szóval bármilyen építő jellegű kritikát örömmel fogadok. :)

[link]


2011. jan. 11. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Tök jó!

Kár, hogy ma a művészek tikkasztó nyári napokon túristákat rajzolgatnak a helyi látványosságok tövében aprópénzért...

2011. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit kancsal a szentem, de ha élőben is olyan, akkor oké :)
2011. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az arca tök jó. De valahogy a válla, meg a teste olyan fura. Túl keskeny talán a válla, vagy ilyesmi.

Mondjuk én teljesen laikus vagyok. Csak a látványról beszélek.


Egyébként szerintem gyakorlással nagyon jó rajzokat tudsz majd csinálni. Sok sikert!

2011. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt te rajzoltad???

Komolyan???

Bocsi,hogy ezt írom,de ha irigy természetű lennék akkor most piszok irigy lennék rád..Nagyon szépen rajzolsz!(bárcsak tudnék így rajzolni) Tényleg gyönyörű..Van tehetséged,ezt nem is kell vitatni..Használd ki,és tanulj,hogy még tökéletes legyél.(bár nekem ez is az..)

Én kábé így tudok rajzolni

[link]

2011. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek. :)

A szeme direkt készült olyanra. :)

A vállával meg a testével én is érezem, hogy nem oké valami, de ott nem annyira tudtam, hogy hogy lenne jó tónusozni, aztán ilyen lett végül.

Utolsónak: Szerintem ez elsősorban nem kézügyesség kérdése, hanem a türelemé. :P

2011. jan. 11. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Na hallod a pálcika ember rajzom 20 év türelmi játéka..

Hidd el nekem,hogy sokszor bizony a kézügyesség is kell..Nem lehet mindent megrajzolni..néha születni kell hozzá.

Még egyszer gratulálok,szépen rajzolsz..

2011. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szép, gratulálok!:) Én még annyit tudnék javasolni, hogy legközelebb a test és a fej színe ne térjen el ennyire, illetve a ruha textúráját dolgozd ki jobban.
2011. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jan. 11. 20:47
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is tök jó a rajzod, csak mintha a baba feje nagyobb lenne a normálisnál.

Ha kicsivel nagyobb testet, vagy kisebb fejet rajzolsz, bizonyára egyensúlyba kerül a rajz.

2011. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!