Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az élet szép, értem? Random...

Böiler kérdése:

Az élet szép, értem? Random jókedv 4 ever!

Figyelt kérdés

Üdvözletem.


Tudjátok, hogy feldobta a napomat valami? Röhögve jöttem hazáig. :D


Úgy kezdődött, hogy kijöttem a suliból, bekapcsoltam az Mp3 lejátszót. (És amit mondok az nem kamu. Ez benne a gyönyörű. :D)

Kimegyek, megszólal a Mocskos BKV című fantasztikus örömóda. És mit ad Isten éppen jött egy BKV busz. Oké, nem nagy dolog. Bp.-n eléggé nagy rá az esély. :D

Megyek Kelenföldre, várok a vonatra, megszólal a Hétköznapi Csalódásoktól a Vonatlesők. A hang bemondja, hogy jön a vonat. :D Oké, sexy. Ez már gyanús volt. Felszállok a vonatra, az elegáns tűzpiros vonatra. Öregasszonyok felszállnak Nagytéténynél (ahol a Campona van, azt hiszem ez az. :D) keresik a helyet, rá pár másodpercre elkezd zenélni a Hatóságilag Tilos. Mégpedig a Helyvadászok örökzölddel. :D

Leszállok Érden, ajtóban egy csomó díszb_zi, miközben megy a Fegyelmező Részlegtől a Ahol járok c. nóta. :D Hatalmas, már majdnem sírtam, miközben nem értették min röhögök. :D

Megyek fel a focipálya felé, jön egy volánbusz, megszólal a Böilertől az utolsó villamos. :D Megyek tovább, szembe jön velem a volt osztálytársam, aki mellékesen roma. De ami közben ment... :D Mos-Oi-tól a *Cickány* Mentes Övezet. :D

Ilyen boldog napom régen volt. :D

Szóval mindenki állítsa RANDOMRA a cuccot. :D

(Még jó, hogy a Fiatalon nincsen szép halál-t nem hallottam... :D)


2011. jan. 11. 18:09
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Ne is mondjátok. Felkelek reggel, bepakolok. Oké, irány a vonat. Közben átgondoltam az életem, és rájöttem, hogy sem számológépet, sem példatárat (abból kapjuk a kérdéseket), sem pedig az összefoglalómat nem hoztam el, amiből tanulni akartam.

Oké, nem para. Irány a törzshely, akkor első óra ugrott. Találkoztam haverokkal reggel, elment ezzel 1 óra. Sexy, így második órára sem értem volna be. Találkoztam egy hölggyel a kedvenc kocsmában, beszélgettünk, kiderült, hogy neki sincs kedve suliba menni. Oké, irány Bp, hogy hozzácsapódjunk valami pánkokhoz. Közben felhívtam a 2 éve nem látott haveromat. A vége az lett, hogy lementünk Kőbányára, és elb_sztam azt a pénzt, amiből bérletet akartam venni.

Soha többet ilyet. :)

2011. jan. 12. 16:41
 42/45 szamóca. ***** válasza:
most irigyellek... én meg lehet elköltöm a piára szánt pénzem uv-ra... az kellemetlenebb csöppet. :D
2011. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

:D


Kéne szereznem egy igazolást.


Mikor ezt énekeltem a 85-ös buszon, szegény random lány már majdnem besz_rt a röhögéstől. Lehet nincs hangom hozzá. :D


"Felszálltam a buszra, az emberek néztek

-Menjünk innen kisfiam, a fiatalember részeg!

Hirtelen énekelni támadt kedvem

De normális emberek közt nincsen nekem helyem

Jaj, jaj, jaj, jaj, jaaj, nincsen nekem helyem

Óóó, nem értenek engem!"

2011. jan. 12. 16:49
 44/45 szamóca. ***** válasza:
ezt egyzser egy zsörtlődős nyanya képébe kiabáltam bele... épp szar napom volt, mert mrá három órája egy gyereket próbáltam kijozanitani aki az istenért nem akart se enni se hányni, viszont harapott. ment a néni unokájával mellettünk, a kislány megkérdezte hogy "azok micsinálnak" a néni meg közölte hogy " jahj kicsit ne nézz oda a a fiatalember részeg" na onnantól egész éjjel ezt énekeltük...
2011. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Király. :D Viszont arra rájöttem, hogy Kőbányán a zenegépbe nehéz berakni bármilyen Pistols, Exploited nótát, mert nincs. :D Arról ne is beszéljünk, hogy mikor megrendelésre Tankcsapda jött volna, véletlen a TNT-től a Híd a folyót lett belőle. :D
2011. jan. 12. 16:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!