Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iwiw :hogyan tudom torolni,...

Iwiw :hogyan tudom torolni, vagy beallitani hogy az ilyenek jelenjenek meg az ismeroseim kezdolapjain?

Figyelt kérdés

hogyan tudom torolni,vagy beallitani hogy az ilyenek jelenjenek meg az ismeroseim kezdolapjain??

az a helyzet hogy veletlenul egy oldalon arra kattintottam hogy'tetszik' es az iwiw kezdolapjan vagyis az 'osszes hir'-nel megjelent hogy en ezt az oldalt kiralynak tartom.


2011. jan. 12. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépjél vissza a saját adatlapodra, ott van a törlés. Én is így jártam.
2011. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ezt a véleményt te szégyenled?:O
2011. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valasztr....es egyaltalan nem szegyenlem ,vagyis az egyik tanarnom tette ki hogy szerinte kiraly ez az oldal,amire en rakattintottam kivancsisagbol,de csak vmi szam jelent meg ,amit kesobb megtudtam hogy az emberek letszamat mutassa,azt hogy kinek tetszik az oldal.az oldalon csak ennyi jelent meg ... alatta feher volt(vagyis semmi nem volt lathato),mivel nem tudom hogy az oldal mit tartalmaz ezert akartam torolni...es amugy rakattintottam a szamra es ezzel a tetszik gombra is:D
2011. jan. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!