Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen országokban voltál már?

Milyen országokban voltál már?

Figyelt kérdés
Melyik tetszett legjobban és miért?
2011. jan. 13. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Horvát,Szerb,Ausztria,Német.

Első kivételével versenyen voltam és így nem soat láttam belőlük.Németet szeretem mert a házak tetszenek meg friss a levegő és nagy a tisztaság és imádom a német csokikat.

Horvát tengerparton nyaraltunk így azt mondnám hogy az tetszett a legjobban.

2011. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Törökországban és Lengyelországban voltam eddig 1-2 hetet, de mivel teljesen különbözik a kettő, nem nagyon lehet összehasonlítani.


Lengyelország nekem jobban tetszett, mert szépek az épületek, tisztaság van, kedvesek az emberrek, pláne, amikor megtudják, hogy magyar vagy. Nem sóznak rád feltétlenül egy csomó kacatot, ellenben a zuhogó esőben szívesen meghívnak egy forró italra :) Az iskolák rendezettek, nagyok és világosak, a sportpályák is jó állapotban vannak. Az időjárás pont kellemes, bár aki nem szereti az esőt, az sokat bosszankodhat miatta. Az emberek becsületesek, vidámak, összetartóak, nyugodtak, ugyanakkor néhány üveg sör után jókat szórakoznak. Nem is tudok hirtelen rosszat mondani az országról.


Törökországban négy éve voltam. Az emberek nem nagyon beszélnek angolul, se németül, így elég nehéz megértetni magad az eladókkal. Egy cukrászdában be akartak csapni, az utcán majdnem lekapták a hátamról a táskát, egy árus nem akart elengedni anélkül, hogy vettem volna valamit, pedig nem volt nálam pénz, szóval lehetett magyarázkodni neki... Egyébként itt is kedvesek, bár nekem túl nyílt mindenki - pl. a strandon anélkül bekennek naptejjel, hogy te kérted volna :D Nagyon hirtelen természetűek, könnyen felkapják a vizet. Tudnak élni, az biztos. Viszont nagyon kell vigyázni a zuhanyzókban, wc-ben, mert még a jobb helyeken sem figyelnek a tisztaságra annyira.

2011. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szlovákia. Itt szép szántóföldek mellett haladtunk el.

Horvátország. Tenger, finom hal, jó itt napozni.

Ausztria. Jó magas hegyek, fölmentünk az egyik tetejére kabinnal, szép onnan a kilátás, jót lehet ott havazni nyáron is. ;) Jókat lehet túrázni.

Szlovénia. Autóval mentünk át itt, és nagyon szép! Vannak havas tetejű hegyek, és mély zöld völgyek, ahol lovak legelnek. Hajnalban lehúztam az autóablakot és magamba szívtam a kellemes, hűs Szlovéniai levegőt, ezenkívül szépek a ködös erdők. Megálltunk egy pihenőnél az autóval, édes fánkot ettünk és hideg tejet ittunk, amit a pihenőben vettünk. Az a véleményem, hogy ez egy fantasztikus, szép ország!

Olaszország. Szép hely, különösen tetszettek az olyan utcák, ahol a víz miatt gondolával közlekednek, szépek a régi hídak. Itt nagyon finom pizzát és milánói spagettit lehet enni. Voltunk itt egy vízi vinámparkban, máig is szép emlék.

2011. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyarország XD
2011. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erdély, és az.
2011. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Horvátország: Na itt többször is jártam, tulajdonképpen bejártam az egész tengerpartot. Hát van egy hangulata, van aki szereteti és aki nem... Én azt nem szeretem,hogy marha sok itt a magyar.


Törökország: Itt 1 napot voltam Isztanbulban. Nagyon megfogott a hely.Sok barátságos ember, azok az illatok... Egy teljesen más világ. Nekem talán ez a város tetszett a legjobban.


Bulgária: Itt 10 napot töltöttem. Ez az ország az olcsóság miatt jó. Most kezdd kiépülni nagyon. 1-2 év és szerintem marha drága lesz.


Görögország: itt is 10 nap. Szerintem annyira nem a fiataloknak valók,mert nekem a végén herótom volt a sok hülye kőtől... Mindenhol ugyanolyan oszlopok.


(Dél-)Olaszország: Ez is nagyon tetszett. Szép nyugis kis faluk, Sok mediterrán növény, barátságos emberek.


Németország: Itt 4 napot voltunk. Itt is csak kellemes tapasztalatom van az emberekről, meg a tájról.


Ausztria: Egyik kedvenc országom a táj miatt :)

Meg még voltam jópár országban átutazóban, amikről nincs sok tapasztalatom.

2011. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Belgium

Olaszország+Vatikán mint miniállam

Görögország

Ausztria

Szlovákia

Macedónia

Lengyelország

Románia

Szerbia

Egyiptom


És majd nyáron Tunézia is felkerül a listára:)


Egyiptom tetszett eddig a legjobban, a klímája, az emberek mentalitása és a hely varázsa nagyon megfogott.

2011. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Románia, Ausztria, Görögország, Bulgária, Németország, Luxemburg, Hollandia, Belgium és idén megyek Angliába :D nekem Németország tetszett a legjobban mert egyedi ország, tetszenek a városok és az épületek :D
2014. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!